Herkes İçin Siyer 1.Cilt & Peygamberimiz'in (s.a.v.) Hayatı / Mekke Dönemi PDF İndir

Herkes İçin Siyer 1.Cilt & Peygamberimiz'in (s.a.v.) Hayatı / Mekke Dönemi kitabını PDFOkuindir.com adresinden PDF formatında indirebilirsiniz. Herkes İçin Siyer 1.Cilt & Peygamberimiz'in (s.a.v.) Hayatı / Mekke Dönemi kitabının yayın dili türkçe olarak basılmamış olabilir. Lütfen online okuyabilmek için PDF dışındaki diğer formatlarıda indirmeyi deneyiniz.

Herkes İçin Siyer 1.Cilt & Peygamberimiz'in (s.a.v.) Hayatı / Mekke Dönemi PDF Kitap Bilgisi

Peygamber (s.a.v.) sevdalısı ve şairi olan Hassân b. Sâbit’e (r.a.), “Muhammed’i övecek bir şiir oku!” dediklerinde, “Ben sözlerimle Muhammed’i (s.a.v.) övemem, bilakis Muhammed (s.a.v.) ile sözlerimi güzelleştirmiş olurum,” demiştir.

İşte Herkes İçin Siyer’in amacı, Efendimiz’in (s.a.v.) o bereketli ömrüne yapacağımız yolculukla güzelleşmek, onun hayatından kendi hayatımıza güzel hasletler aktarabilmektir…

Bu kitapla umuyoruz ki Allah Resûlü (s.a.v.) hayatımızın her alanına dokunacak ve hiçbir yer kalmayacak ki onun eli değmemiş, onun sesi, onun sedası işitilmemiş olsun. Çünkü biliyoruz ki yitik dünyamız ancak onunla anlam kazanabilir. Daralan ufuklarımız ancak onunla genişleyebilir. Sahâbeye hasret kalan yüreklerimiz ancak onun zamanlar ve zeminler üstü mesajlarıyla bir karşılık bulabilir. 

Bundan dolayı siyer her ne kadar bir insanın, bir beşerin hayatı olsa da, aslında bütün bir beşeriyetin hayatıdır. Çünkü kim olursa olsun, herkese söylenmiş bir söz vardır…
 

Herkes İçin Siyer 1.Cilt & Peygamberimiz'in (s.a.v.) Hayatı / Mekke Dönemi PDF İndirme Alanı

Herkes İçin Siyer 1.Cilt & Peygamberimiz'in (s.a.v.) Hayatı / Mekke Dönemi Kitabını PDF ve diğer formatlarda indirmek için lütfen dikkatli okuyunuz.
Herkes İçin Siyer 1.Cilt & Peygamberimiz'in (s.a.v.) Hayatı / Mekke Dönemi Kitabını İndirebilmek için sadece 90 saniye beklemeniz gerekmektedir.

Ana Kaynak

PDF İndirme Butonu   ePUB İndirme Butonu

Alternatif Kaynak

PDF İndirme Butonu   ePUB İndirme Butonu

İndirme işlemi 3 kere denedikten sonra eğer gerçekleşmiyorsa lütfen durumu anlatan yorum bırakınız.

Göz at  Sosyal Bilimlerde ve Dini İlimlerde Davranış Kuramları PDF İndir

Yorum yapın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.