Hedef Dünya Hakimiyeti PDF İndir

[ad_1]

Hedef Dünya Hakimiyeti kitabını PDFOkuindir.com adresinden PDF formatında indirebilirsiniz. Hedef Dünya Hakimiyeti kitabının yayın dili türkçe olarak basılmıştır. Lütfen online okuyabilmek için PDF dışındaki diğer formatlarıda indirmeyi deneyiniz.

Hedef Dünya Hakimiyeti PDF Kitap Bilgisi

İki kutuplu dünya düzeni içerisinde hedeflerine ulaşamayacakları kanaatine varan yeni dünyanın efendileri, ABD’nin süper güç olduğu tek kutuplu bir dünya düzeni dizayn ettiler. Tevrat’ta bahsi geçen, Vaad Edilmiş Topraklar’da merkezi Kudüs olacak, Büyük İsrail Devleti’ni kurarak, dünyayı tek elden yönetmeyi amaçlamışlardır. Bu amaca ulaşmak için birçok gizemli örgüt kurulmuştur. Kitabımızda tanıtmaya çalıştığımız bu örgütler, “Hümanizm” ve “dünya kardeşliği” gibi söylemleri öne çıkararak asıl niyetlerini her zaman gizlemişlerdir. Dünyadaki çoğu politikacıyı, bürokratı, sanatçıyı, iş adamını, özetle ülkeleri yöneten kilit konumundaki insanları kâh tehditle, şantajla, çoğu zaman maddi ve manevi ikbal sunarak satın almaktadırlar. Bu yolla ülkeleri, dolayısıyla da dünyayı kontrol etmeye muvaffak olmuşlardır.

Amaçlarına ulaşmak adına; savaş çıkarmaktan katliamlara, soykırımdan darbelere, kargaşa çıkarmaktan suni ekonomik saldırılara kadar her yolu mubah görmektedirler.
Bu kitabı yazarak; ülkemizde ve dünyada meydana gelen birçok olayın, bize gösterilenden çok farklı olduğu gerçeğine dikkat çekerek, son yıllarda küreselcilere ve amaçla- rina yönelik artmakta olan politik farkındalığa bir nebze de olsa katkı sunabilmeyi umuyorum.

[ad_2]

Hedef Dünya Hakimiyeti PDF İndirme Alanı

Hedef Dünya Hakimiyeti Kitabını PDF ve diğer formatlarda indirmek için lütfen dikkatli okuyunuz.
Hedef Dünya Hakimiyeti Kitabını İndirebilmek için sadece 90 saniye beklemeniz gerekmektedir.

Ana Kaynak

PDF İndirme Butonu   ePUB İndirme Butonu

Alternatif Kaynak

PDF İndirme Butonu   ePUB İndirme Butonu

İndirme işlemi 3 kere denedikten sonra eğer gerçekleşmiyorsa lütfen durumu anlatan yorum bırakınız.

Yorum yapın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.