Hakimim Medeni Hukuk Borçlar Hukuku (Genel Hükümler- Özel Hükümler) PDF İndir

Hakimim Medeni Hukuk Borçlar Hukuku (Genel Hükümler- Özel Hükümler) kitabını PDFOkuindir.com adresinden PDF formatında indirebilirsiniz. Hakimim Medeni Hukuk Borçlar Hukuku (Genel Hükümler- Özel Hükümler) kitabının yayın dili türkçe olarak basılmıştır. Lütfen online okuyabilmek için PDF dışındaki diğer formatlarıda indirmeyi deneyiniz.

Hakimim Medeni Hukuk Borçlar Hukuku (Genel Hükümler- Özel Hükümler) PDF Kitap Bilgisi

Yıllardır ders anlatan, kitap yazan, soru hazırlayan bir akademisyen olarak, “sınav” sözcüğünün sizler için “stres” anlamına geldiğini çok iyi biliyorum. Hatta diyebilirim ki aynı stresi her sınavda sizlerle beraber ben de yaşıyorum, benim de uykularımı çalıyor Ölümcül Stres Yaşatma Merkezi. Kimi zaman dur durak bilmeksizin çalışan karınca olursunuz bu sınavda; kimi zaman ağustos böceğine dönüşür, tarihmiş, idareymiş, edeniymiş, her şeyi boşlayıp atarsınız kendinizi sokağa. Yolun sonu ise gene kürkçü dükkânı, dönüp geldiğiniz, kitaplarla dolu aynı masa.
 
Yeni bir hırsla kolları sıvamışken içinizi daraltır önünüzdeki yığın. Kitapların kimi okuldan kalma, kimi arkadaştan çalma, kimi herkes alıyor diye alınmış, kimi ucuz diye kapılmış, kimi kim bilir nereden…  İyi de şimdi ne yapmalı? Nereden ve nasıl başlamalı?
 
Şu an bu satırları okuyorsanız artık bir önemi yok. Nicelik değil niteliğe önem veren hocalarımızca, hangi kitapla başlarsanız başlayın, bu zorlu yolculuğunuz ferah bir düzlükte sona ersin diye hazırlandı HÂKİMİM. Konuya hâkim olmadan, ‘hâkim’ olunamayacağını bildiğimiz için, sorularımızı konuyu öğretici bir biçimde hazırladık.
 
Kitabımızın bu on ikinci baskısının da ilk on bir baskıda olduğu gibi… gibi sizlere oldukça faydalı olacağını bilmenin huzuru ile kitabın hazırlanmasında beni yalnız bırakmayan, yanımda yer alarak bana destek olan tüm hoca arkadaşlarıma bilgi ve tecrübelerini sizlerle paylaştıkları için teşekkürü borç bilirim.
 
Size mesleğinizi sorduklarında;
 
    ‘HÂKİMİM’ diye cevap verebilmeniz dileğiyle…
 
 
KİTABIN İÇİNDEKİ KONU BAŞLIKLARI
MEDENİ HUKUK………………………………………………………………………………………………..1
MEDENİ HUKUK SORULAR………………………………………………………………………………..3
MEDENİ HUKUK AÇIKLAMALI CEVAPLAR…………………………………………………………53
 
BORÇLAR HUKUKU (GENEL-ÖZEL HÜKÜMLER)……………………………………………..119
BORÇLAR HUKUKU SORULAR……………………………………………………………………….121
BORÇLAR HUKUKU AÇIKLAMALI CEVAPLAR………………………………………………….195
 

Göz at  10. Sınıf Kazanım Özetli Matematik Soru Bankası PDF İndir

Hakimim Medeni Hukuk Borçlar Hukuku (Genel Hükümler- Özel Hükümler) PDF İndirme Alanı

Hakimim Medeni Hukuk Borçlar Hukuku (Genel Hükümler- Özel Hükümler) Kitabını PDF ve diğer formatlarda indirmek için lütfen dikkatli okuyunuz.
Hakimim Medeni Hukuk Borçlar Hukuku (Genel Hükümler- Özel Hükümler) Kitabını İndirebilmek için sadece 90 saniye beklemeniz gerekmektedir.

Ana Kaynak

PDF İndirme Butonu   ePUB İndirme Butonu

Alternatif Kaynak

PDF İndirme Butonu   ePUB İndirme Butonu

İndirme işlemi 3 kere denedikten sonra eğer gerçekleşmiyorsa lütfen durumu anlatan yorum bırakınız.

Yorum yapın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.