Gezgin Kedinin Günlüğü PDF İndir

Gezgin Kedinin Günlüğü kitabını PDFOkuindir.com adresinden PDF formatında indirebilirsiniz. Gezgin Kedinin Günlüğü kitabının yayın dili türkçe olarak basılmıştır. Lütfen online okuyabilmek için PDF dışındaki diğer formatlarıda indirmeyi deneyiniz.

Gezgin Kedinin Günlüğü PDF Kitap Bilgisi

Gerçekten nereye ait olduğunu bulmak için
bazen alıştığın her şeyi ardında bırakman gerekir.
 
Kıvrık kuyruklu, maceracı kedi Nana, sahibiyle birlikte pek çok ilginç yer göreceği uzun bir yolculuğa çıkacak. Nereye gittiklerini veya neden gittiklerini bilmese de sahibi Satoru’nun gümüş rengi kamyonetinin ön koltuğunda seyahat etme fikri onun için başlı başına heyecan verici. Nana ve Satoru yüzlerce kilometre yol katedip değişen mevsimlere eşlik ederek Japonya’nın güzellikleriyle tanışacak ve yol boyunca Satoru’nun eski dostlarını ziyaret edecekler: 
Kedilere yalnızca fare avcısı gözüyle bakan sert mizaçlı çiftçi Yoşimine, evcil hayvanlar için küçük bir pansiyon işleten sıcakkanlı çift Sugi ile Çikako, kedileri çok seven karısı tarafından terk edilen kederli eş Kosuke ve bir de Nana’nın köpekgillerle ilgili bakış açısını tamamen değiştirecek çok çok özel bir köpek… 
Peki bu yolculuğun amacı ne? Neden herkes Nana’yla bu kadar çok ilgileniyor? Bu ve başka pek çok sorunun cevabı yolculuk devam ettikçe bir bir gün yüzüne çıkacak ve Nana sonunda hiç beklemediği bir yanıta kavuşacak…
 
 
“Bir evcil hayvanı sevmenin ne demek olduğunu bilen herkes bu kitabı büyük bir aşkla okuyacak.”
The Guardian
 
Gezgin Kedinin Günlüğü çok keyifli. Tıpkı evinizde size eşlik eden bir kedinin varlığı gibi bu kitabın da kalbinize işleyen bir büyüsü var ve kitap bittikten çok sonra bile, verdiği harika his devam ediyor.”
Fiona Melrose
 
“Nezaket ve sevgi üzerine, küçük şeylerin bizi nasıl mutlu edebildiğini anlatan bir kitap.”
Stylist
 
“Bir kediyi, bir adamı ve fedakârlıkla dolu bir dostluğu anlatan bu kitaba bayılacaksınız. Bağımlılık yaratan, şefkat duygularını kabartan bir hikâye.”
Woman’s Weekly, Avustralya
 
“Nazik, yumuşak dilli ve baştan sona bilgelikle dolu bir öykü.”
Kirkus Reviews
 
“Mizahın ve çok nazik bir üslubun buluştuğu bu özel kitapta Hiro Arikawa bir kedi ile bir insanın ne denli yakın dost olabileceğini çok güçlü bir hikâyeyle anlatmış.”
Shelf Awareness
 
“Bu sevimli ve dokunaklı hikâyenin kedi anlatıcısı, bilgeliği ve metanetiyle okuyucuyu kendine hayran bırakıyor. Aynı zamanda Japon kültürü ve gelenekleriyle ilgili de yeni şeyler öğrenilebilecek bu kitabı okurken bir süre sonra anlatıcının bir kedi olduğunu unutuyor, o seste kendinizden çok fazla şey buluyorsunuz.”
The Irish Times
 
Gezgin Kedinin Günlüğü fedakârlık ve dostluk gibi Japon hikâye geleneğinde büyük yer tutan değerleri yalın bir dille işliyor. Harika bir anime filmi izliyormuşsunuz hissi veren bu kitabı okumak gerçekten çok büyük bir keyif.”
Financial Times
 
“Harika bir gezi günlüğü.”
The Sunday Morning Herald
 
“Tıpkı tatlı bir kedi gibi Hiro Arikawa’nın bu dokunaklı hikâyesi de kalbinize giden yolu kolayca buluyor.”
Steven Rowley
 
“Kimi zaman komik kimi zaman hüzünlü bir tonda akıp giden bu yolculuğu, okuyucular çok uzun bir süre boyunca yüzlerinde koca bir gülümsemeyle hatırlayacak.”
Philip Gabriel
 
“Sahip olduğu basit, apaçık dilin tam aksine, Gezgin Kedinin Günlüğü zihninizde çok çeşitli ve düşündükçe yeni anlamlar çıkaracağınız fikirler doğuracak.”
Bustle
 
“En ciddi ve duygusallıktan uzak okuyucunun bile bu kitabı gözleri ıslanmadan bitirebileceğini sanmıyorum.”
NPR
 
“Kedi edebiyatı dünyasını keşfe çıkmak için harika bir başlangıç.”
Time
 
“Cesur bir kedi ile onun nazik, sevecen sahibinin birlikte geçirdiği günleri anlatan bu olağanüstü roman hayvan severlerin evinde baş köşede yer almayı hak ediyor.”
Publishers Weekly
 
“Hiro Arikawa gerçekten usta bir hikâyeci. Büyülendim.”
Medium

Gezgin Kedinin Günlüğü PDF İndirme Alanı

Gezgin Kedinin Günlüğü Kitabını PDF ve diğer formatlarda indirmek için lütfen dikkatli okuyunuz.
Gezgin Kedinin Günlüğü Kitabını İndirebilmek için sadece 90 saniye beklemeniz gerekmektedir.

Ana Kaynak

PDF İndirme Butonu   ePUB İndirme Butonu

Alternatif Kaynak

PDF İndirme Butonu   ePUB İndirme Butonu

İndirme işlemi 3 kere denedikten sonra eğer gerçekleşmiyorsa lütfen durumu anlatan yorum bırakınız.

Yorum yapın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.