Gerçekliğe Yeni Bir Çağrı: Salgın Günlerinde Felsefe PDF İndir

Gerçekliğe Yeni Bir Çağrı: Salgın Günlerinde Felsefe kitabını PDFOkuindir.com adresinden PDF formatında indirebilirsiniz. Gerçekliğe Yeni Bir Çağrı: Salgın Günlerinde Felsefe kitabının yayın dili türkçe olarak basılmıştır. Lütfen online okuyabilmek için PDF dışındaki diğer formatlarıda indirmeyi deneyiniz.

Gerçekliğe Yeni Bir Çağrı: Salgın Günlerinde Felsefe PDF Kitap Bilgisi

Bugün gerçekliğin tam ve kesin bir açıklamasını verme amacıyla yola çıkan bir yaklaşımın giderek gerçekliği izah gücünü yitirip bizzat gerçekliğin kendisini ilga ettiğini görüyoruz. C0VID-19’un diğer salgınlar kadar fakat onlardan daha güçlü bir şekilde bizi gerçeklik, insan, tanrı ve toplum üzerine yeniden düşünmeye sevk etmesinin nedeni, modern dünyayı kuran anlayışın gerçekliği hurafelerden arınmış bir şekilde gösterme amacıyla çıktığı yolda gerçekliğin kendisini bir hurafe haline getirmiş olmasıdır. Tam da bu vaziyet içinde, sanal bir görüntüsüyle takas ettiğimiz gerçekliği yeniden hatırlamamız ve yaptığımız bu kötü alışverişin sonuçlarından dersler çıkarmamız gerekiyor. Düşüncemizi bütüncül bir şekilde gerçekliğe, onu kuran ilkelere ve insanın bu ilkelerle münasebetine yöneltmeye davet eden bu kitap, tam da böyle bir yönelişin, çıkarılacak dersler için iyi bir başlangıç olduğunu söylüyor.

Gerçekliğe Yeni Bir Çağrı: Salgın Günlerinde Felsefe PDF İndirme Alanı

Gerçekliğe Yeni Bir Çağrı: Salgın Günlerinde Felsefe Kitabını PDF ve diğer formatlarda indirmek için lütfen dikkatli okuyunuz.
Gerçekliğe Yeni Bir Çağrı: Salgın Günlerinde Felsefe Kitabını İndirebilmek için sadece 90 saniye beklemeniz gerekmektedir.

Ana Kaynak

PDF İndirme Butonu   ePUB İndirme Butonu

Alternatif Kaynak

PDF İndirme Butonu   ePUB İndirme Butonu

İndirme işlemi 3 kere denedikten sonra eğer gerçekleşmiyorsa lütfen durumu anlatan yorum bırakınız.

Yorum yapın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.