Felsefelogos Sayı: 52 / Rose Luxemburg PDF İndir

Felsefelogos Sayı: 52 / Rose Luxemburg kitabını PDFOkuindir.com adresinden PDF formatında indirebilirsiniz. Felsefelogos Sayı: 52 / Rose Luxemburg kitabının yayın dili türkçe olarak basılmıştır. Lütfen online okuyabilmek için PDF dışındaki diğer formatlarıda indirmeyi deneyiniz.

Felsefelogos Sayı: 52 / Rose Luxemburg PDF Kitap Bilgisi

Felsefe Logos’un bu sayısı “Rosa Luxemburg” adını taşıyor. Kitapta, Sinan Özbek” Rosa Luxemburg ve “Ulusların Kendi Kaderini Tayin Hakkı”, Michael R. Kratke “Rosa Luxemburg’un Emperyalizm Çözümlemesi ve Politik Ekonomi Eleştirisine Katkısı”, Helmut Dahmer”Rosa Luxemburg ve Troçki’nin Rus devrimi Üzerine Düşünceleri”, Engin Delice”Rosa Luxemburg’da Kuram ve Gerçeklik Arasındaki Diyalektik Bütün”,,Peter Hudis”Sermayenin Uzamsal Belirleniminin Diyalektiği:Rosa Luxemburg’un Sermaye Birikiminin Yeniden Düşünülmesi”, Paul Le Blanc”Günümüzde Rosa Luxemburg: Sermaye birikimi karşısında Reform ve Devrim hareketleri”, Can Irmak Özinanır”Kendiliğindenlik, İradecilik ve Örgütlenme: 20. Yüzyılın Tartışmaları ve Gezi Parkı”, Sevgi Doğan”Luxemburg’un Özgürlük Anlayışı”, Jean Numa Ducange “Rosa Luxemburg ve Fransız Sosyalizmi” konulularını ele aldı.

Felsefelogos Sayı: 52 / Rose Luxemburg PDF İndirme Alanı

Felsefelogos Sayı: 52 / Rose Luxemburg Kitabını PDF ve diğer formatlarda indirmek için lütfen dikkatli okuyunuz.
Felsefelogos Sayı: 52 / Rose Luxemburg Kitabını İndirebilmek için sadece 90 saniye beklemeniz gerekmektedir.

Ana Kaynak

PDF İndirme Butonu   ePUB İndirme Butonu

Alternatif Kaynak

PDF İndirme Butonu   ePUB İndirme Butonu

İndirme işlemi 3 kere denedikten sonra eğer gerçekleşmiyorsa lütfen durumu anlatan yorum bırakınız.

Göz at  Doğu Batı Sayı:13 Kasım-Aralık-Ocak 2000-01 (Üç Aylık Düşünce Dergisi) PDF İndir

Yorum yapın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.