Farklılaştırılmış Öğretim PDF İndir

Farklılaştırılmış Öğretim kitabını PDFOkuindir.com adresinden PDF formatında indirebilirsiniz. Farklılaştırılmış Öğretim kitabının yayın dili türkçe olarak basılmıştır. Lütfen online okuyabilmek için PDF dışındaki diğer formatlarıda indirmeyi deneyiniz.

Farklılaştırılmış Öğretim PDF Kitap Bilgisi

“Öğretmen, öğrenci üzerinde ani etkiler yaratma konusunda yeteri kadar güçlü olmasa da, sosyal çevre aracılığıyla öğrenci üzerinde doğrudan etkiler yaratma konusunda yeterince güçlüdür. Sosyal çevre, eğitim sürecinin gerçek kaldıracıdır ve öğretmenin genel rolü, bu kaldıracı öğrencilere göre ayarlar. Nasıl ki bir bahçıvanın bitkinin altından elleriyle doğrudan köklerini çekerek bir bitkinin büyüme sürecini etkilemesi çok akıllıca olmayacağı gibi, bir öğretmenin, tüm çabasını öğrenciyi doğrudan etkilemek için harcaması, eğitimin temel doğasıyla çelişirir. Bunun yerine bahçıvan, sıcaklığı artırarak, nemi düzenleyerek, komşu bitkilerin göreli konumlarını değiştirerek veya bitkiye uygun toprak ve gübreleri seçip karıştırarak çiçeklerinin çimlenmesini etkileyebilir. Öğretmen de tıpkı bu metafordaki bahçıvan gibi uygun değişiklikler ve düzenlemeler yaparak öğrencilerin gelişim sürecine destek olur. “
 

Farklılaştırılmış Öğretim PDF İndirme Alanı

Farklılaştırılmış Öğretim Kitabını PDF ve diğer formatlarda indirmek için lütfen dikkatli okuyunuz.
Farklılaştırılmış Öğretim Kitabını İndirebilmek için sadece 90 saniye beklemeniz gerekmektedir.

Ana Kaynak

PDF İndirme Butonu   ePUB İndirme Butonu

Alternatif Kaynak

PDF İndirme Butonu   ePUB İndirme Butonu

İndirme işlemi 3 kere denedikten sonra eğer gerçekleşmiyorsa lütfen durumu anlatan yorum bırakınız.

Yorum yapın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.