Etkili Okul / Okul Geliştirme PDF İndir

Etkili Okul / Okul Geliştirme kitabını PDFOkuindir.com adresinden PDF formatında indirebilirsiniz. Etkili Okul / Okul Geliştirme kitabının yayın dili türkçe olarak basılmıştır. Lütfen online okuyabilmek için PDF dışındaki diğer formatlarıda indirmeyi deneyiniz.

Etkili Okul / Okul Geliştirme PDF Kitap Bilgisi

Türkiye’de ilk olarak kaleme alınan ve ilk baskısı 1993’te yapılan kitabın ikinci baskısına kadar geçen sürede, etkili okul hareketinin giderek daha çok yaygınlaşmasına ve yeni sürümlerine şahit olduk. Okul geliştirme, okula dayalı yönetim, kalite okulu vb. hem etkili okulla ilgili kavramlar hem de etkililigin degişik ülkelerdeki uygulamalarda aldıgı yeni biçimler olarak degerlendirilebilir.
Kitabın ikinci baskısında, etkili okul kuram ve uygulamalarına ilişkin, iki baskı arasında geçen 10 yıla yakın bir süredeki degişme ve gelişmeler yansıtılmıştır. Etkililik modelleri, etkililigin araştırılma ve ölçülmesi kuram, araştırma ve stratejileri, etkili okul modelleri, etkili okulun yönetici ve ögretmenlerden beklediği yeni roller bunlar arasındadır.

Etkili Okul / Okul Geliştirme PDF İndirme Alanı

Etkili Okul / Okul Geliştirme Kitabını PDF ve diğer formatlarda indirmek için lütfen dikkatli okuyunuz.
Etkili Okul / Okul Geliştirme Kitabını İndirebilmek için sadece 90 saniye beklemeniz gerekmektedir.

Ana Kaynak

PDF İndirme Butonu   ePUB İndirme Butonu

Alternatif Kaynak

PDF İndirme Butonu   ePUB İndirme Butonu

İndirme işlemi 3 kere denedikten sonra eğer gerçekleşmiyorsa lütfen durumu anlatan yorum bırakınız.

Göz at  Anthony Marks PDF İndir

Yorum yapın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.