Erzincan-Kemah Tan Köyü Halk Kültürü PDF İndir

Erzincan-Kemah Tan Köyü Halk Kültürü kitabını PDFOkuindir.com adresinden PDF formatında indirebilirsiniz. Erzincan-Kemah Tan Köyü Halk Kültürü kitabının yayın dili türkçe olarak basılmıştır. Lütfen online okuyabilmek için PDF dışındaki diğer formatlarıda indirmeyi deneyiniz.

Erzincan-Kemah Tan Köyü Halk Kültürü PDF Kitap Bilgisi

Çağımızda geleneksel yaşantımızın hızla değiştiği ve kayıt altına alınmayan sözlü kültürün kaybolma tehlikesi yaşadığı görülmektedir. Bu sebeple sözlü kültürümüzün bilimsel metotlarla sözlü kaynaklardan derlenmesi ve yazıya geçirilmesi büyük bir ihtiyaçtır.
Biz, bu çalışmamızda Erzincan ili, Kemah ilçesine bağlı Tan köyünün halk kültürünü inceledik ve derledik. Katılımcı gözlem, yönlendirilmemiş görüşme ve yönlendirilmiş görüşme yöntemlerini kullandık. Kaynak kişilerimizden elde ettiğimiz bulguları düzenleyip yazıya aktardık.
Çalışmamız hem Türk halk bilimine hem de yörede yapılacak yeni çalışmalara katkı sağlaması bakımından bir kaynak niteliğindedir.

Erzincan-Kemah Tan Köyü Halk Kültürü PDF İndirme Alanı

Erzincan-Kemah Tan Köyü Halk Kültürü Kitabını PDF ve diğer formatlarda indirmek için lütfen dikkatli okuyunuz.
Erzincan-Kemah Tan Köyü Halk Kültürü Kitabını İndirebilmek için sadece 90 saniye beklemeniz gerekmektedir.

Ana Kaynak

PDF İndirme Butonu   ePUB İndirme Butonu

Alternatif Kaynak

PDF İndirme Butonu   ePUB İndirme Butonu

İndirme işlemi 3 kere denedikten sonra eğer gerçekleşmiyorsa lütfen durumu anlatan yorum bırakınız.

Göz at  Star Platin Kaplama Tavla Orta (1020388) PDF İndir

Yorum yapın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.