Enver Paşa & Türkistan Yaylalarında Öldürülüşünün 100. Yılı Münasebetiyle PDF İndir

Enver Paşa & Türkistan Yaylalarında Öldürülüşünün 100. Yılı Münasebetiyle kitabını PDFOkuindir.com adresinden PDF formatında indirebilirsiniz. Enver Paşa & Türkistan Yaylalarında Öldürülüşünün 100. Yılı Münasebetiyle kitabının yayın dili türkçe olarak basılmıştır. Lütfen online okuyabilmek için PDF dışındaki diğer formatlarıda indirmeyi deneyiniz.

Enver Paşa & Türkistan Yaylalarında Öldürülüşünün 100. Yılı Münasebetiyle PDF Kitap Bilgisi

Bu çalışmadan gâye, Enver Paşa’yı temize çıkarmak veya daha bir batırmak değil. Sadece, Birinci Dünya Savaşı’ndaki ağır yenilgimizden sonra, bir kenara çekilip gizlenmeye çalışırken bir düşman kurşunuyla öldürülmeyi beklemektense; mücadelesini başka zeminlerde, yeni şekillerde devam ettirmek isteyen Osmanlı Orduları Başkumandan Vekili’nin (gerçekte fiilî başkumandanının), Türkistan yaylalarında, inandığı değerleri paylaşan insanların istiklâl ve hürriyeti için son nefesine kadar yaşadıklarından çıkarılması gereken bir ders olup olmadığını, –inşaallah– şehadetinin 100 yıldönümünde olsun, bir daha hatırlayıp düşünmek ve gerekli ibret derslerini almak isteyenlerin idrakleri önüne, geride kalan bilgi, belge ve hâtıralardan bir “zakkum buketi” sunmaktır.
Bu buket, koklamaya tahammülü olanlara sunulur.

Enver Paşa & Türkistan Yaylalarında Öldürülüşünün 100. Yılı Münasebetiyle PDF İndirme Alanı

Enver Paşa & Türkistan Yaylalarında Öldürülüşünün 100. Yılı Münasebetiyle Kitabını PDF ve diğer formatlarda indirmek için lütfen dikkatli okuyunuz.
Enver Paşa & Türkistan Yaylalarında Öldürülüşünün 100. Yılı Münasebetiyle Kitabını İndirebilmek için sadece 90 saniye beklemeniz gerekmektedir.

Ana Kaynak

PDF İndirme Butonu   ePUB İndirme Butonu

Alternatif Kaynak

PDF İndirme Butonu   ePUB İndirme Butonu

İndirme işlemi 3 kere denedikten sonra eğer gerçekleşmiyorsa lütfen durumu anlatan yorum bırakınız.

Yorum yapın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.