Engellilerin Habere Erişimde Yaşadığı Sorunlar ve Çözüm Önerileri PDF İndir

Engellilerin Habere Erişimde Yaşadığı Sorunlar ve Çözüm Önerileri kitabını PDFOkuindir.com adresinden PDF formatında indirebilirsiniz. Engellilerin Habere Erişimde Yaşadığı Sorunlar ve Çözüm Önerileri kitabının yayın dili türkçe olarak basılmıştır. Lütfen online okuyabilmek için PDF dışındaki diğer formatlarıda indirmeyi deneyiniz.

Engellilerin Habere Erişimde Yaşadığı Sorunlar ve Çözüm Önerileri PDF Kitap Bilgisi

Engelliliğin başarının önünde engel olması söz konusu değil. Bütün yetişkin yıllarımı motor nöron hastalığıyla geçirdim. Ama bu hastalık astrofizikte parlak bir kariyer elde etmemi ve mutlu bir aile yaşamı sürmemi engellemedi.
 
Gelgelelim, pek farklı açılardan şanslı bir insan olduğumun farkındayım. Kuramsal fizikteki başarılarım sayesinde yararlı ve değerli bir hayat sürecek desteği alabiliyorum. Oysa, dünyadaki engelli bireylerin büyük çoğunluğu, bir işte çalışma ve kişisel açıdan tatmin edici bir yaşam sürdürmek bir yana, günlerini hayatta kalmaya gayret ederek geçiriyorlar.
 

Aslında, engelli bireylerin topluma ve hayata katılımının önündeki engelleri kaldırmak, o büyük potansiyellerinin önünü açacak teknik ve mali yatırımları yapmak bizim ahlaki sorumluluğumuzdur. Dünyanın neresinde olursa olsun hükümetler sağlık, rehabilitasyon, eğitim ve istihdam destek hizmetlerinden mahrum yaşayan, etrafına ışık saçma fırsatına hiç kavuşamamış milyonlarca engelli insanı görmezden gelmemelidirler.
Prof. Dr. Stephen William Hawking

Engellilerin Habere Erişimde Yaşadığı Sorunlar ve Çözüm Önerileri PDF İndirme Alanı

Engellilerin Habere Erişimde Yaşadığı Sorunlar ve Çözüm Önerileri Kitabını PDF ve diğer formatlarda indirmek için lütfen dikkatli okuyunuz.
Engellilerin Habere Erişimde Yaşadığı Sorunlar ve Çözüm Önerileri Kitabını İndirebilmek için sadece 90 saniye beklemeniz gerekmektedir.

Ana Kaynak

PDF İndirme Butonu   ePUB İndirme Butonu

Alternatif Kaynak

PDF İndirme Butonu   ePUB İndirme Butonu

İndirme işlemi 3 kere denedikten sonra eğer gerçekleşmiyorsa lütfen durumu anlatan yorum bırakınız.

Göz at  Toplumsal Cinsiyetin Sonu PDF İndir

Yorum yapın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.