Emeğin Kadın Halleri & Kadın İşçi Zehra Kosova Anısına PDF İndir

Emeğin Kadın Halleri & Kadın İşçi Zehra Kosova Anısına kitabını PDFOkuindir.com adresinden PDF formatında indirebilirsiniz. Emeğin Kadın Halleri & Kadın İşçi Zehra Kosova Anısına kitabının yayın dili türkçe olarak basılmıştır. Lütfen online okuyabilmek için PDF dışındaki diğer formatlarıda indirmeyi deneyiniz.

Emeğin Kadın Halleri & Kadın İşçi Zehra Kosova Anısına PDF Kitap Bilgisi

Kadınlar eşit değerde işe düşük ücretle çalışmaya, esnek, güvencesiz ve kötü çalışma koşullarına, kadın oldukları için işyerlerinde maruz kaldıkları şiddete, tacize, mobbinge karşı çıkıyor, kendi çalışmalarının “ek gelir” olarak görülmemesi, emeklerinin değersizleştirilmemesi için mücadele ediyorlar. 
Kadın emeğine dair geniş katılımlı tartışma ortamı yaratmak, kadın emeğini gündemleştirmek üzere Kadınİşçi’ nin 29 Nisan 2023 tarihinde Zehra Kosova anısına düzenlemiş olduğu sempozyumun seçilmiş metinlerinden oluşan bu kitap, umarız kadın işçilerin seslerinin duyulmasına vesile olur.
Deneyimin Ve Direnişin Kadın Bilgisi
Kadın Emeğinin Sanatsal Ve Kültürel Yansımaları
Tarih İçindeki Görünürlükten Kadın İşçi Tarihine
Tanıklıklar: Kadın İşçilerin Deneyimleri
Göçmen Kadın Emeği
Tartışmalar Emek-Beden, Kadın Emeğinin Yeni Görünümleri
KATKIDA BULUNANLAR: Bahar Gök, Begüm Acar, Betül Kocaaslan, Çisel Karacebe, Esra Kasap, Fikriye Sarıgül, Özlem Akkaya, Merve Çeltikçi, Nur Üstündağ, Saniye Evren, Semiha Arı, Semra Türkmen, Sezen Yılmaz, Şahika Hancı, Yıldız Öztürk, Zeynep Uçar.
 

Emeğin Kadın Halleri & Kadın İşçi Zehra Kosova Anısına PDF İndirme Alanı

Emeğin Kadın Halleri & Kadın İşçi Zehra Kosova Anısına Kitabını PDF ve diğer formatlarda indirmek için lütfen dikkatli okuyunuz.
Emeğin Kadın Halleri & Kadın İşçi Zehra Kosova Anısına Kitabını İndirebilmek için sadece 90 saniye beklemeniz gerekmektedir.

Ana Kaynak

PDF İndirme Butonu   ePUB İndirme Butonu

Alternatif Kaynak

PDF İndirme Butonu   ePUB İndirme Butonu

İndirme işlemi 3 kere denedikten sonra eğer gerçekleşmiyorsa lütfen durumu anlatan yorum bırakınız.

Yorum yapın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.