Dünyevileşmeye Karşı Direniş Çağrısı PDF İndir

[ad_1]

Dünyevileşmeye Karşı Direniş Çağrısı kitabını PDFOkuindir.com adresinden PDF formatında indirebilirsiniz. Dünyevileşmeye Karşı Direniş Çağrısı kitabının yayın dili türkçe olarak basılmıştır. Lütfen online okuyabilmek için PDF dışındaki diğer formatlarıda indirmeyi deneyiniz.

Dünyevileşmeye Karşı Direniş Çağrısı PDF Kitap Bilgisi

“Dünya hayatının ahiret hayatı karsısındaki mutlak değeri iste budur. Bir oyun ve eğlence… Bu hayatı anlamlı hale getiren, onu basitlikten ve değersizlikten kurtaran şey ise dünya hayatını ahirete hazırlık olarak görmek ve bu bilinçle yasamaktır…”
“Servet ve oğullar, dünya hayatının süsüdür; ölümsüz olan iyi isler ise Rabbinin nezdinde hem sevapça daha hayırlı hem de ümit bağlamaya daha lâyıktır. (Kehf, 46) Mal ve evlatlar süstürler ama değer değildirler. Su halde insanların bu süslere göre ölçülmeleri, dünya hayatında bu süsler temel alınarak değerlendirilmeleri doğru değildir. Gerçek değer, hareket tarzı, söz ve ibadet gibi geride bırakılan yararlı ve kalıcı şeylerdir.
Öteden beri insanlar mal ve evlada karsı eğilimli olsalar bile, geride bırakılan iyi ve kalıcı davranışlar sevap kazandırma bakımından daha yararlı ve umut kaynağı olmaya daha lâyıktırlar.
Tabii ki kalplerin onlara bağlanması, ümitlerin onlara yönelmesi, mü’minlerin bunların hesaplaşma günündeki sonuçlarının ve meyvelerinin beklentisi içinde olması şartıyla.”
Abdülaziz Kıranşal bu kitapla hız ve haz çağında gözümüzden kaçırdığımız değerlere ışık tutuyor. Elinizden düşüremeyeceğiniz, rehber olarak kullanacağınız bu kitap Yenidevir imzasıyla istifadenize sunuluyor…

[ad_2]

Dünyevileşmeye Karşı Direniş Çağrısı PDF İndirme Alanı

Dünyevileşmeye Karşı Direniş Çağrısı Kitabını PDF ve diğer formatlarda indirmek için lütfen dikkatli okuyunuz.
Dünyevileşmeye Karşı Direniş Çağrısı Kitabını İndirebilmek için sadece 90 saniye beklemeniz gerekmektedir.

Ana Kaynak

PDF İndirme Butonu   ePUB İndirme Butonu

Alternatif Kaynak

PDF İndirme Butonu   ePUB İndirme Butonu

İndirme işlemi 3 kere denedikten sonra eğer gerçekleşmiyorsa lütfen durumu anlatan yorum bırakınız.

Yorum yapın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.