Dünya Halkbilimi Çalışmaları Tarihi PDF İndir

Dünya Halkbilimi Çalışmaları Tarihi kitabını PDFOkuindir.com adresinden PDF formatında indirebilirsiniz. Dünya Halkbilimi Çalışmaları Tarihi kitabının yayın dili türkçe olarak basılmıştır. Lütfen online okuyabilmek için PDF dışındaki diğer formatlarıda indirmeyi deneyiniz.

Dünya Halkbilimi Çalışmaları Tarihi PDF Kitap Bilgisi

Dünya Halkbilimi Çalışmaları Tarihi, birbirinden farklı kıtalarda yer alan çeşitli kültürlerde ve ülkelerde yürütülen halkbilimi çalışmalarının temel dinamiklerini ve yerel özelliklerini değerlendiren; W. J. Thoms, R. M Dorson, I. W. Kellermann, A. C. Bimmer, J. Bonnet, C. O. Carbonell, F. Gillmor, A. M. R. Rivas, William E. Simone, H. Müns, T. Sgholze, H. Oğuz, N. Özdemir, F. J. Oinas, S. Kazimoğlu, A. Çınar, S. P. Pirsultanlı, R. Kıdırbayeva, Y. V. Cargıstay, M. J. HErskovits, Ö. Oğuz, N. Akkurt, Z. Kaderli, J. Greenway, R. A. Morse ve M. Loewe, tarafından kaleme alınan araştırmalardan oluşmaktadır. Çeviriler, U. Günay, S. A. Cengiz, N. Özdemir, A. O. Öztürk, R. B. Akarpınar, S. Sönmez, Ş Köktürk ve A. Çınar tarafından yapılmıştır. Özgün makalelerden ve çevirilerden oluşan bu kitabın halkbilimi alanında çalışan araştırıcılara ve kendi halkbilimsel zenginliklerini araştırmak isteyen genç Türk halkbilimcilere yeni ufuklar açacağına inanıyoruz.

Dünya Halkbilimi Çalışmaları Tarihi PDF İndirme Alanı

Dünya Halkbilimi Çalışmaları Tarihi Kitabını PDF ve diğer formatlarda indirmek için lütfen dikkatli okuyunuz.
Dünya Halkbilimi Çalışmaları Tarihi Kitabını İndirebilmek için sadece 90 saniye beklemeniz gerekmektedir.

Ana Kaynak

PDF İndirme Butonu   ePUB İndirme Butonu

Alternatif Kaynak

PDF İndirme Butonu   ePUB İndirme Butonu

İndirme işlemi 3 kere denedikten sonra eğer gerçekleşmiyorsa lütfen durumu anlatan yorum bırakınız.

Yorum yapın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.