Dost Mikroplar & Bağırsak Sağlığı ve Sağlıklı Yaşam Hakkında Her Şey PDF İndir

Dost Mikroplar & Bağırsak Sağlığı ve Sağlıklı Yaşam Hakkında Her Şey kitabını PDFOkuindir.com adresinden PDF formatında indirebilirsiniz. Dost Mikroplar & Bağırsak Sağlığı ve Sağlıklı Yaşam Hakkında Her Şey kitabının yayın dili türkçe olarak basılmıştır. Lütfen online okuyabilmek için PDF dışındaki diğer formatlarıda indirmeyi deneyiniz.

Dost Mikroplar & Bağırsak Sağlığı ve Sağlıklı Yaşam Hakkında Her Şey PDF Kitap Bilgisi

Bağışıklık sisteminiz zayıfsa ve kronik, iltihaplı hastalıklarla mücadele ediyorsanız ya da sağlıklı, mutlu, uzun bir yaşam diliyorsanız bağırsak mikroplarınız ve beslenme şeklinize daha yakından bakmanız gerekiyor. İltihap yapan besinleri uzaklaştıran ve bağırsak astarını onararak bağışıklığınızı artıran GAPS diyeti, FODMAP diyeti, SİBO, SİFO, Candida diyeti gibi eliminasyon diyetlerini uygulayarak vücudunuzdaki kronik iltihaplı süreci geri çevirebilirsiniz. 
 
Eliminasyon diyetlerini nasıl uygulamanız gerektiğini, geri yükleme kısmını ve dikkat etmeniz gereken her şeyi Dost Mikroplar’da bulabilirsiniz. Ayrıca sürdürülebilir sağlıklı beslenmenin nasıl olması gerektiğini de bu kitapta paylaştım. İkinci beyin olan bağırsak siste-mimizin depresyon, panik atak, uyku problemleri, hiperaktivite-dikkat dağınıklığıyla ilişkisini anlattım.
 
Çevresel zehirlerden olabildiğince uzak, kolay reçetelerle evimizi zehirlerden arındırabildiğimiz; tıpkı sindirilmemiş besinler gibi bedenimizi negatif yönde etkileyen sindirilmemiş duygulardan kurtulduğumuz, stres yönetimi yapabildiğimiz, sağlıklı probiyotik tariflerle bağışıklığımızı güçlendirdiğimiz bir hayat kurmak için sizi kitabımı okumaya davet ediyorum.
Şifa olması niyetiyle.

Dost Mikroplar & Bağırsak Sağlığı ve Sağlıklı Yaşam Hakkında Her Şey PDF İndirme Alanı

Dost Mikroplar & Bağırsak Sağlığı ve Sağlıklı Yaşam Hakkında Her Şey Kitabını PDF ve diğer formatlarda indirmek için lütfen dikkatli okuyunuz.
Dost Mikroplar & Bağırsak Sağlığı ve Sağlıklı Yaşam Hakkında Her Şey Kitabını İndirebilmek için sadece 90 saniye beklemeniz gerekmektedir.

İndirme işlemi 3 kere denedikten sonra eğer gerçekleşmiyorsa lütfen durumu anlatan yorum bırakınız.

Yorum yapın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.