Dokunmanın Büyüsü & Parmak Ucundan Kalbe ve Zihne Giden Yol PDF İndir

Dokunmanın Büyüsü & Parmak Ucundan Kalbe ve Zihne Giden Yol kitabını PDFOkuindir.com adresinden PDF formatında indirebilirsiniz. Dokunmanın Büyüsü & Parmak Ucundan Kalbe ve Zihne Giden Yol kitabının yayın dili türkçe olarak basılmıştır. Lütfen online okuyabilmek için PDF dışındaki diğer formatlarıda indirmeyi deneyiniz.

Dokunmanın Büyüsü & Parmak Ucundan Kalbe ve Zihne Giden Yol PDF Kitap Bilgisi

Deriden sinirlere ve beyne kadar, vücudun dokunma devrelerinin organizasyonu hayatımızı güçlü bir şekilde etkiler; tüketici seçiminden cinsel ilişkiye, alet kullanımından dilin kökenlerine, kronik ağrıdan iyileşmeye kadar her şeyi etkiler. Kişilerarası temas, sosyal bağ ve bireysel gelişim için çok önemlidir.
 
Linden, neyin iyi ve neyin kötü hissettirdiğine ilişkin algıları ayırt etmek için duyusal ve duygusal bağlamın birlikte nasıl çalıştığını açık bir şekilde açıklıyor. Biyoloji ve davranış bilimini birbirine bağlayan Linden, kelimenin tam anlamıyla nasıl hissettiğimize dair eğlenceli ve aydınlatıcı bir cevap sunuyor.
 
Sinirbilimci David J. Linden, dokunma duyumuz ile duygusal tepkilerimiz arasındaki arayüzün sosyal etkileşimlerimizi, genel sağlığımızı ve gelişimimizi nasıl etkilediğine dair ilgi çekici ve büyüleyici bir araştırma sunuyor. Dokunmanın Büyüsü, benlik algımızı ve dünya deneyimlerimizi açıklamaya yardımcı olan dokunma anlayışındaki bilimsel gelişmeleri araştıran zekice yazılmış bir inceleme.

Dokunmanın Büyüsü & Parmak Ucundan Kalbe ve Zihne Giden Yol PDF İndirme Alanı

Dokunmanın Büyüsü & Parmak Ucundan Kalbe ve Zihne Giden Yol Kitabını PDF ve diğer formatlarda indirmek için lütfen dikkatli okuyunuz.
Dokunmanın Büyüsü & Parmak Ucundan Kalbe ve Zihne Giden Yol Kitabını İndirebilmek için sadece 90 saniye beklemeniz gerekmektedir.

Ana Kaynak

PDF İndirme Butonu   ePUB İndirme Butonu

Alternatif Kaynak

PDF İndirme Butonu   ePUB İndirme Butonu

İndirme işlemi 3 kere denedikten sonra eğer gerçekleşmiyorsa lütfen durumu anlatan yorum bırakınız.

Göz at  Mimarlık Dergisi (69/2) PDF İndir

Yorum yapın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.