Doğu Karadeniz Halklarının Tarih ve Kültürleri (Trabzon'dan Abhazya'ya) PDF İndir

Doğu Karadeniz Halklarının Tarih ve Kültürleri (Trabzon'dan Abhazya'ya) kitabını PDFOkuindir.com adresinden PDF formatında indirebilirsiniz. Doğu Karadeniz Halklarının Tarih ve Kültürleri (Trabzon'dan Abhazya'ya) kitabının yayın dili türkçe olarak basılmıştır. Lütfen online okuyabilmek için PDF dışındaki diğer formatlarıda indirmeyi deneyiniz.

Doğu Karadeniz Halklarının Tarih ve Kültürleri (Trabzon'dan Abhazya'ya) PDF Kitap Bilgisi

Elimizdeki kitap, Doğu Karadeniz ve Kafkas halklarının bir bölümünün tarih ve kültürleri konusunu içermektedir; araştırmacı, yazar Hayri Hayrioğlu, bu çalışmayı dokuz Gürcü Bilimadamının, çeşitli kitaplarından derleyerek Türkçeye çevirmiştir. Emekçi halkların tarih ve kültürlerini içeren çalışmalar, resmi tarih ve ideolojilerin keyfi ve saptırıcı yönelişleriyle bir türlü bilimsel-nesnel yöntemlerle yazılmadı. Geçmiş tarihlerdeki istila ve savaşların getirdiği kıyımlar bir yana, Çarlık Rusyası, Osmanlı ve emperyalist devletlerin kuşatma ve sömürgeci anlayışları, bölge halklarının asimilasyon, göç tarih ve kültürlerinin yağmalanmasını getirmiştir. SSCB deneyimi de, kimi başarılarına rağmen, emekçi halkların sorunlarına çözüm getirmemiştir.

Doğu Karadeniz Halklarının Tarih ve Kültürleri (Trabzon'dan Abhazya'ya) PDF İndirme Alanı

Doğu Karadeniz Halklarının Tarih ve Kültürleri (Trabzon'dan Abhazya'ya) Kitabını PDF ve diğer formatlarda indirmek için lütfen dikkatli okuyunuz.
Doğu Karadeniz Halklarının Tarih ve Kültürleri (Trabzon'dan Abhazya'ya) Kitabını İndirebilmek için sadece 90 saniye beklemeniz gerekmektedir.

Ana Kaynak

PDF İndirme Butonu   ePUB İndirme Butonu

Alternatif Kaynak

PDF İndirme Butonu   ePUB İndirme Butonu

İndirme işlemi 3 kere denedikten sonra eğer gerçekleşmiyorsa lütfen durumu anlatan yorum bırakınız.

Yorum yapın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.