Diyet Ettim Sağlıklı Beslenmeye PDF İndir

Diyet Ettim Sağlıklı Beslenmeye kitabını PDFOkuindir.com adresinden PDF formatında indirebilirsiniz. Diyet Ettim Sağlıklı Beslenmeye kitabının yayın dili türkçe olarak basılmıştır. Lütfen online okuyabilmek için PDF dışındaki diğer formatlarıda indirmeyi deneyiniz.

Diyet Ettim Sağlıklı Beslenmeye PDF Kitap Bilgisi

Özlem Hanım; ayurveda, tohum terapi, EFT gibi farklı disiplinleri birleştirerek oluşturduğu yöntemleri danışanları ile buluştururken, onları bütünsel olarak ele alıyor.
Holistik sağlık koçu olarak, kitabında yer verdiği nefes egzersizleri, kolayca uygulanan teknikler ve tariflerle hızla kilo verirken diyet yapmayacaksınız. Mutlu bir şekilde sağlığınıza kavuşurken kilolar kendiliğinden gidecek.
 
Merdivenden düşme sonucunda zedelenen dizlerimde, doktorların ‘’ Artık kolay düzelmez.’’ demesine rağmen 56 yaşımda, bugün tekrar kayak yapabilmemi verdiği alternatif beslenme programları ve yogaya borçluyum.
Gülperi Tandar
Lcwaikiki  Kurumsal Akademi Direktörü
 
Beş element, beş elemente ait olan hastalıklar, tüm vücudumuzda akupresör noktalarına uygulanan vuruş egzersizleri, hastalıkların duygularının anlamları ve duygusal özgürlük tekniğinin incelikleri… Bir solukta okuduğum, okurken bitmesini istemediğim ve birçok kavramı aynı anda öğrendiğim, bakış açısıyla ve işlenişiyle, hem akıcı hem de akılcı bir kitap.
Serdar Özgüç
Fitoterapist, Homeopati, Fonksiyonel Tıp Hekimi
 

Diyet Ettim Sağlıklı Beslenmeye PDF İndirme Alanı

Diyet Ettim Sağlıklı Beslenmeye Kitabını PDF ve diğer formatlarda indirmek için lütfen dikkatli okuyunuz.
Diyet Ettim Sağlıklı Beslenmeye Kitabını İndirebilmek için sadece 90 saniye beklemeniz gerekmektedir.

Ana Kaynak

PDF İndirme Butonu   ePUB İndirme Butonu

Alternatif Kaynak

PDF İndirme Butonu   ePUB İndirme Butonu

İndirme işlemi 3 kere denedikten sonra eğer gerçekleşmiyorsa lütfen durumu anlatan yorum bırakınız.

Yorum yapın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.