Dini Kelimeler Günlüğüm PDF İndir

Dini Kelimeler Günlüğüm kitabını PDFOkuindir.com adresinden PDF formatında indirebilirsiniz. Dini Kelimeler Günlüğüm kitabının yayın dili türkçe olarak basılmıştır. Lütfen online okuyabilmek için PDF dışındaki diğer formatlarıda indirmeyi deneyiniz.

Dini Kelimeler Günlüğüm PDF Kitap Bilgisi

Eğer sadece adım atıyorsak yolcuyuz demektir. Yürürken adımların küçüğünün büyüğünün, gizli-sinin saklısının, uzağının ve yakınının mutlak su-rette Hakka çıkacağını biliyorsak yoldaşız demek-tir. Kiminle yoldaş? Hak yolu işaret edenlerle yoldaş… Kutlu izin takipçisi olanlarla yoldaş…

İşte biz de kutlu izin takipçileri olarak ve bir yol yürüme gayretiyle yola düşen yoldaşlar için bu kitabı yazdık. İstedik ki yürüdüğümüz yolda sade-ce yürümekle yetinmeyelim, yürüdüğümüz yolu çiçeklendirelim, güzelleştirelim. Bu haseple de hayat yolculuğumuzu daha anlamlı, dolu dolu ve faydalı işlerle ihya edelim diye çizelgelerden müte-şekkil olan bu eseri hazırladık.
Eserimizi her gün 1 dini kelimeyi öğreneceğiniz nitelikte tasarladık. Böylece Rabbimizim bize ik-ram etmiş olduğu zamanı bir kelime ile de olsa Allah için kullanmış olmayı gaye edindik.

Sizler de her gün bir dini kelime öğrenebilir ve öğrendiğiniz kelimeleri kitapta yer alan çizelgeye not ederek kendiniz için kalıcı bir kelime arşivi oluşturabilirsiniz.

Dini Kelimeler Günlüğüm PDF İndirme Alanı

Dini Kelimeler Günlüğüm Kitabını PDF ve diğer formatlarda indirmek için lütfen dikkatli okuyunuz.
Dini Kelimeler Günlüğüm Kitabını İndirebilmek için sadece 90 saniye beklemeniz gerekmektedir.

Ana Kaynak

PDF İndirme Butonu   ePUB İndirme Butonu

Alternatif Kaynak

PDF İndirme Butonu   ePUB İndirme Butonu

İndirme işlemi 3 kere denedikten sonra eğer gerçekleşmiyorsa lütfen durumu anlatan yorum bırakınız.

Yorum yapın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.