Dilin Vebası Küfür PDF İndir

Dilin Vebası Küfür kitabını PDFOkuindir.com adresinden PDF formatında indirebilirsiniz. Dilin Vebası Küfür kitabının yayın dili türkçe olarak basılmıştır. Lütfen online okuyabilmek için PDF dışındaki diğer formatlarıda indirmeyi deneyiniz.

Dilin Vebası Küfür PDF Kitap Bilgisi

Dilin Vebası Küfür, çağımızda bir veba gibi hızla yayılan küfür etme alışkanlığına sosyolojik, dinî ve psikolojik perspektiflerden dikkat çekmeye çalışan özgün bir eserdir. Toplumsal, bireysel ve manevi yaşamlarımızı hızla etkisi altına alan küfür, bütün yönleriyle masaya yatırılarak, titiz bir çalışma ile incelenmiştir. Dilin Vebası Küfür, multidisipliner bir bakış açısıyla ele alınmıştır ve meselenin bütün yönlerini kapsayıcı ve kuşatıcı yaklaşımıyla, yazılacak daha nice eserlere öncülük etme iddiasında bulunmaktadır.
Alanında yazılmış benzersiz bir eser olması itibariyle, küfür etmenin insani değerler üzerinde yaptığı tahribatı bilimsel ve mantıklı yorumlarla, ikna edici örneklerle zihinlere işleyen bu eser, toplumda küfre karşı vicdanî bir uyanış meydana getirmeyi hedeflemektedir. Bu eserin yazılış gayesini teşkil eden fikir, iletişimin en önemli enstrümanı olan dilimizi, içinde yaşadığımız çağın kirlerinden ve pasından temizleyerek kulaklara nahoş gelen, vicdanları delik deşik eden bütün parazitli sesleri silmek için bir çare arayışıdır.

Üç yıllık üstün bir gayretin nihayetinde ortaya çıkan bu çalışma, sağduyulu insanların severek okuyacağı; temiz vicdanlıların, dertlilere bir ilaç gibi tavsiye edebilecekleri yararlı bir eserdir.

Dilin Vebası Küfür PDF İndirme Alanı

Dilin Vebası Küfür Kitabını PDF ve diğer formatlarda indirmek için lütfen dikkatli okuyunuz.
Dilin Vebası Küfür Kitabını İndirebilmek için sadece 90 saniye beklemeniz gerekmektedir.

Ana Kaynak

PDF İndirme Butonu   ePUB İndirme Butonu

Alternatif Kaynak

PDF İndirme Butonu   ePUB İndirme Butonu

İndirme işlemi 3 kere denedikten sonra eğer gerçekleşmiyorsa lütfen durumu anlatan yorum bırakınız.

Yorum yapın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.