Dikkat Eksikliğinin 9 Belirtisi Tedavi ve Çözüm Yolları PDF İndir

Dikkat Eksikliğinin 9 Belirtisi Tedavi ve Çözüm Yolları kitabını PDFOkuindir.com adresinden PDF formatında indirebilirsiniz. Dikkat Eksikliğinin 9 Belirtisi Tedavi ve Çözüm Yolları kitabının yayın dili türkçe olarak basılmıştır. Lütfen online okuyabilmek için PDF dışındaki diğer formatlarıda indirmeyi deneyiniz.

Dikkat Eksikliğinin 9 Belirtisi Tedavi ve Çözüm Yolları PDF Kitap Bilgisi

Dikkat eksikliği hiperaktivite bozukluğu (DEHB) denilince akla yerinde duramayan, kıpır kıpır, hareketli, aşırı yaramaz çocuklar akla gelir. Oysa 3 çeşit DEHB vardır. Dikkat eksikliğinin baskın olduğu tip genellikle bilinmez. Bu çocuklar hareketli ve yaramaz değildirler. Tam tersine sessiz, sakin, uslu ve çekingen çocuklardır. İşte bu nedenle dikkat eksikliği baskın tip DEHB gözden kaçar.
Dikkat eksikliği olan insanlar bu hastalıkla neredeyse bir ömür geçirirler. Dalgın, dağınık, unutkan, ayakta uyuyan… Herşeyi erteleyen, son dakikaya bırakan… Bu kitapta DİKKAT EKSİKLİĞİNİN nedenleri ve çözüm yolları ayrıntılı anlatılmıştır.
Bunlara ek olarak DEHB semptomlarına yol açarak PSÖDO-DEHB tanısının konulmasına ve Metilfenidat direncine yol açan fiziksel hastalıklardan da bahsedilmiştir. Özellikle Uyku-Apne Sendromu, Obesite gibi hastalıklar DEHB semptomlarını yaygın bir şekilde gösterdiğinden, psikiyatristlerin yanlışlıkla DEHB tanısı koymalarına neden olabilirler. Bu hastalarda ise, zemindeki psimer hastalığın düzeltilmesi önemlidir.

Dikkat Eksikliğinin 9 Belirtisi Tedavi ve Çözüm Yolları PDF İndirme Alanı

Dikkat Eksikliğinin 9 Belirtisi Tedavi ve Çözüm Yolları Kitabını PDF ve diğer formatlarda indirmek için lütfen dikkatli okuyunuz.
Dikkat Eksikliğinin 9 Belirtisi Tedavi ve Çözüm Yolları Kitabını İndirebilmek için sadece 90 saniye beklemeniz gerekmektedir.

Ana Kaynak

PDF İndirme Butonu   ePUB İndirme Butonu

Alternatif Kaynak

PDF İndirme Butonu   ePUB İndirme Butonu

İndirme işlemi 3 kere denedikten sonra eğer gerçekleşmiyorsa lütfen durumu anlatan yorum bırakınız.

Yorum yapın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.