Denizler Altında Yirmi Bin Fersah / Resimli Genç Klasikler Serisi (Kısaltılmış Metin) PDF İndir

Denizler Altında Yirmi Bin Fersah / Resimli Genç Klasikler Serisi (Kısaltılmış Metin) kitabını PDFOkuindir.com adresinden PDF formatında indirebilirsiniz. Denizler Altında Yirmi Bin Fersah / Resimli Genç Klasikler Serisi (Kısaltılmış Metin) kitabının yayın dili türkçe olarak basılmıştır. Lütfen online okuyabilmek için PDF dışındaki diğer formatlarıda indirmeyi deneyiniz.

Denizler Altında Yirmi Bin Fersah / Resimli Genç Klasikler Serisi (Kısaltılmış Metin) PDF Kitap Bilgisi

Profesör Aronnax ve arkadaşlarının denizin altındaki maceralı yolculuğunu konu edinen bu hikâyede; Profesör ve arkadaşları, tuhaf bir kişiliğe sahip Kaptan Nemo’nun, Nautilius adlı denizaltısında kendilerini tutsak gibi hissederler. Kaptan Nemo, savaştan nefret eder ve denizdeki tüm savaş gemilerini yok etmek istemektedir.

Denizler Altında Yirmi Bin Fersah / Resimli Genç Klasikler Serisi (Kısaltılmış Metin) PDF İndirme Alanı

Denizler Altında Yirmi Bin Fersah / Resimli Genç Klasikler Serisi (Kısaltılmış Metin) Kitabını PDF ve diğer formatlarda indirmek için lütfen dikkatli okuyunuz.
Denizler Altında Yirmi Bin Fersah / Resimli Genç Klasikler Serisi (Kısaltılmış Metin) Kitabını İndirebilmek için sadece 90 saniye beklemeniz gerekmektedir.

Ana Kaynak

PDF İndirme Butonu   ePUB İndirme Butonu

Alternatif Kaynak

PDF İndirme Butonu   ePUB İndirme Butonu

İndirme işlemi 3 kere denedikten sonra eğer gerçekleşmiyorsa lütfen durumu anlatan yorum bırakınız.

Yorum yapın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.