Değişen Bir Şey Yok mu? PDF İndir

Değişen Bir Şey Yok mu? kitabını PDFOkuindir.com adresinden PDF formatında indirebilirsiniz. Değişen Bir Şey Yok mu? kitabının yayın dili türkçe olarak basılmıştır. Lütfen online okuyabilmek için PDF dışındaki diğer formatlarıda indirmeyi deneyiniz.

Değişen Bir Şey Yok mu? PDF Kitap Bilgisi

Bu kitap hakkında yazarı Deniz Banoğlu şöyle diyor,”Sevgili okurlar,yazılarımdan derlediğim elinizdeki bu üçüncükitabımız adından ve içeriğindende tanık olacagınız gibi ,üzücü ama gerçek, “DEĞİŞEN BİR ŞEY YOK” Aslında gerçekolan bir başka şey, Değişimin her alanda , kişisel ,toplumsalkurumsal, siyasal vb. doğal ve Değişmez bir oluşum olmasıdır.özetle Değişim doğaldır vede olması da gerekir. ama Değişimvar olanı kabullenmeyip geriye giden yolu seçmek yada büsbütün bir başkadeğişimin yolunu açmak değildir. Değişimin doğrusu var olanı geliştirmekileriye taşımak , ilerici yenilikler eklemektir..2004 yılında  çıkarttığım ” Değişen Bir Şey Var mı? kitabımın arkasından 15 yılgeçmesine rağmen, gençlerimizin giyim kuşamındaki değişimle , gelişen teknolojininen önemlşi ürünlerinden biri olan cep telefonunda çok şey degişti…..değişen Türkiyeyi okuyun….

Değişen Bir Şey Yok mu? PDF İndirme Alanı

Değişen Bir Şey Yok mu? Kitabını PDF ve diğer formatlarda indirmek için lütfen dikkatli okuyunuz.
Değişen Bir Şey Yok mu? Kitabını İndirebilmek için sadece 90 saniye beklemeniz gerekmektedir.

Ana Kaynak

PDF İndirme Butonu   ePUB İndirme Butonu

Alternatif Kaynak

PDF İndirme Butonu   ePUB İndirme Butonu

İndirme işlemi 3 kere denedikten sonra eğer gerçekleşmiyorsa lütfen durumu anlatan yorum bırakınız.

Göz at  İlk Harfi Elif’tir Son Harfi He PDF İndir

Yorum yapın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.