Dedektif Auguste Dupin Öyküleri (Ciltsiz) PDF İndir

Dedektif Auguste Dupin Öyküleri (Ciltsiz) kitabını PDFOkuindir.com adresinden PDF formatında indirebilirsiniz. Dedektif Auguste Dupin Öyküleri (Ciltsiz) kitabının yayın dili orjinal dilinde basılmış olabilir. Lütfen online okuyabilmek için PDF dışındaki diğer formatlarıda indirmeyi deneyiniz.

Dedektif Auguste Dupin Öyküleri (Ciltsiz) PDF Kitap Bilgisi

Edgar Allan Poe (1809-1849): Topu topu kırk yıl süren çalkantılı yaşantısına karşın, şiirleri, öyküleri ve denemeleriyle, çığıraçıcı etkisini günümüzde de sürdüren en önemli 19. yüzyıl yazarlarındandır.
Elinizdeki kitaptaysa; akıl yürütme ve çözümleme teknikleriyle, Poe’nun dünya edebiyatına armağan ettiği ilk dedektif Auguste Dupin ve onun üç sıradışı macerası yer almaktadır.

Memet Fuat (1926-2002); Yeni Dergi ve de Yayınevi kadar, denemeleri, derlemeleri ve çevirileriyle de, tartışmasız, edebiyatımızın son büyük
antrenör-editörüydü.
Yurdanur Salman (1937); Memet Fuat’ın
de Yayınevi’nden aldığı eli, çeviri, dergi yayıncılığı ve öğretmenlik gibi tüm etkinlik alanlarında yaratıcı bir titizlikle sürdüren günümüzün en önemli
çevirmen-yazarlarındandır.
Deniz Hakyemez (1975); Bugüne dek Swift’ten Nadine Gordimer’a yaptığı çevirilerle, ustalarından aldığı bayrağı en iyi biçimde taşıyacağını kanıtlamış yeni kuşak çevirmenlerindendir.

Dedektif Auguste Dupin Öyküleri (Ciltsiz) PDF İndirme Alanı

Dedektif Auguste Dupin Öyküleri (Ciltsiz) Kitabını PDF ve diğer formatlarda indirmek için lütfen dikkatli okuyunuz.
Dedektif Auguste Dupin Öyküleri (Ciltsiz) Kitabını İndirebilmek için sadece 90 saniye beklemeniz gerekmektedir.

Ana Kaynak

PDF İndirme Butonu   ePUB İndirme Butonu

Alternatif Kaynak

PDF İndirme Butonu   ePUB İndirme Butonu

İndirme işlemi 3 kere denedikten sonra eğer gerçekleşmiyorsa lütfen durumu anlatan yorum bırakınız.

Göz at  Türk Sağlık Turizminde Fırsatlar ve Tehditler PDF İndir

Yorum yapın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.