Dark Net & İnternetin Yeraltı Dünyası PDF İndir

Dark Net & İnternetin Yeraltı Dünyası kitabını PDFOkuindir.com adresinden PDF formatında indirebilirsiniz. Dark Net & İnternetin Yeraltı Dünyası kitabının yayın dili türkçe olarak basılmıştır. Lütfen online okuyabilmek için PDF dışındaki diğer formatlarıda indirmeyi deneyiniz.

Dark Net & İnternetin Yeraltı Dünyası PDF Kitap Bilgisi

Birçoğumuzun sürekli ziyaret ettiği, zaman geçirdiği veya işlerini yürüttüğü internette; Google, Twitter, Facebook ve Amazon’un çok ötesinde, özgürlük sınırlarının zorlandığı, insanların istediği kimliğe bürünebildiği ve bu sayede istediğini yapabildiği devasa boyutta gizli bir dünya var.
Bu dünya, son derece özgür ve karmaşık olduğu kadar, aynı zamanda tehlikeli ve rahatsız edici. Üstelik, size düşündüğünüzden çok daha yakın. Jamie Bartlett son yılların en büyük sorunlarından biri olan dijital yealtı dünyasına bir maceracı gibi dalıyor ve oradan, bire bir tanıklarla edindiği deneyimleri anlatıyor bizlere. Trollerden hackerlara, uyuşturucu tacirlerinden porno yapımcılarına, siyasi fanatiklerden özgürlük taraftarlarına kadar bu çetrefilli dünyayı anlamak adına çalmadık kapı bırakmıyor. Bizler bu karmaşada yolumuzu kaybetmeyelim diye âdeta bize yol gösteriyor.
Dark Net, her gün bir şekilde kulağımıza çalınan fakat çok az bilinen ve keşfedilmemiş bir dünyaydı. Ta ki bu kitaba dek…
Buzdağının görünmeyen kısmını keşfetmeye hazır mısınız?
“Bu kitap, internetin en ücra köşelerine yapılan büyüleyici ve bir o kadar da ürkütücü bir yolculuk. Jamie Bartlett ise muhteşem bir rehber… Herkesin karanlık bildiği yerleri paha biçilemez bir ışıkla aydınlatıyor.
 
– Ian Burrell, Independent
 
“İnternetin ve insan aklının sınırlarına yapılan muazzam ve rahatsız edici bir keşif.”
 
– Josh Cohen
 
“Kendinden emin ve bilgili bir rehber… Jamie Bartlett, internetin yeraltı dünyasındaki kişilerle tanışarak onları ete kemiğe büründürüyor.”
– Douglas Heaven, New Scientist

Dark Net & İnternetin Yeraltı Dünyası PDF İndirme Alanı

Dark Net & İnternetin Yeraltı Dünyası Kitabını PDF ve diğer formatlarda indirmek için lütfen dikkatli okuyunuz.
Dark Net & İnternetin Yeraltı Dünyası Kitabını İndirebilmek için sadece 90 saniye beklemeniz gerekmektedir.

Göz at  Rekreatif Amaçlı Yüzme Aktivitelerine Katılan Bireylerin Serbest Zaman PDF İndir

Ana Kaynak

PDF İndirme Butonu   ePUB İndirme Butonu

Alternatif Kaynak

PDF İndirme Butonu   ePUB İndirme Butonu

İndirme işlemi 3 kere denedikten sonra eğer gerçekleşmiyorsa lütfen durumu anlatan yorum bırakınız.

Yorum yapın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.