Dakikalar İçinde Antik Dünya & İlk Büyük Medeniyetlerin Tarihi ve Başarıları PDF İndir

Dakikalar İçinde Antik Dünya & İlk Büyük Medeniyetlerin Tarihi ve Başarıları kitabını PDFOkuindir.com adresinden PDF formatında indirebilirsiniz. Dakikalar İçinde Antik Dünya & İlk Büyük Medeniyetlerin Tarihi ve Başarıları kitabının yayın dili türkçe olarak basılmıştır. Lütfen online okuyabilmek için PDF dışındaki diğer formatlarıda indirmeyi deneyiniz.

Dakikalar İçinde Antik Dünya & İlk Büyük Medeniyetlerin Tarihi ve Başarıları PDF Kitap Bilgisi

TARİHİN KAPILARINI ARALAYAN
ZAMAN YOLCULUĞU

Milattan önce ilk Sümer ve Babil şehirlerinden Roma’nın düşüşüne, Azteklerin kanlı tarihinden Pers İmparatorluğu’na kritik liderler ve savaşlar, fikirler ve icatlar, mitler ve dinler, sanat ve mimari ile örülü kayıtlı tarihin ilk beş bin yıllık dökümü… 200 başlık altında dünyanın ilk medeniyetlerine genel bir bakış…
Karmaşık modern dünyamızın kökleri binlerce yıl geriye, antik dönemdeki “tarihin şafağına” kadar uzanır. Niçin geçmiş üzerine yazılar okuma ihtiyacı hissederiz? Çünkü bize dünyanın bugünkü hâline nasıl geldiğini anlatırlar.
Dakikalar İçinde serisinden Antik Dünya, okuru sözlü tarihin izinden dünya edebiyatının ilk hiyeroglif yazılarına; Piramitlerden Machu Picchu’ya; Antik Hindistan’daki önemli matematik atılımlarından Çin’de kâğıdın keşfine; Mezopotamya’nın zigguratlarından Peru’nun Nazca çizgilerine; büyük destanlardan demokrasiye uzanan uzak bir geçmişe davet ediyor. Tarihe iz bırakmış her karakter, savaş, dönem ve keşifler haritalar, ikonik sanat eserleri ve antik eserlerin görselleriyle hayat buluyor.
Bugün bizi etkilemeye devam eden eski uygarlıkların manevi, kültürel, teknolojik ve sanatsal yeniliklerini keşfetmeye hazır mısınız?

Dakikalar İçinde Antik Dünya & İlk Büyük Medeniyetlerin Tarihi ve Başarıları PDF İndirme Alanı

Dakikalar İçinde Antik Dünya & İlk Büyük Medeniyetlerin Tarihi ve Başarıları Kitabını PDF ve diğer formatlarda indirmek için lütfen dikkatli okuyunuz.
Dakikalar İçinde Antik Dünya & İlk Büyük Medeniyetlerin Tarihi ve Başarıları Kitabını İndirebilmek için sadece 90 saniye beklemeniz gerekmektedir.

Göz at  5. Sınıf İmam Hatip Ortaokulları için Arapça Etkinlik Kitabı PDF İndir

Ana Kaynak

PDF İndirme Butonu   ePUB İndirme Butonu

Alternatif Kaynak

PDF İndirme Butonu   ePUB İndirme Butonu

İndirme işlemi 3 kere denedikten sonra eğer gerçekleşmiyorsa lütfen durumu anlatan yorum bırakınız.

Yorum yapın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.