Cumhuriyet Döneminde Malazgirt (1923-1960) & Mekân-Toplum-Siyaset-Hafıza PDF İndir

Cumhuriyet Döneminde Malazgirt (1923-1960) & Mekân-Toplum-Siyaset-Hafıza kitabını PDFOkuindir.com adresinden PDF formatında indirebilirsiniz. Cumhuriyet Döneminde Malazgirt (1923-1960) & Mekân-Toplum-Siyaset-Hafıza kitabının yayın dili türkçe olarak basılmıştır. Lütfen online okuyabilmek için PDF dışındaki diğer formatlarıda indirmeyi deneyiniz.

Cumhuriyet Döneminde Malazgirt (1923-1960) & Mekân-Toplum-Siyaset-Hafıza PDF Kitap Bilgisi

Malazgirt’in sosyal, siyasal ve kültürel hayatını merkeze alan bu kitap, erken cumhuriyetten çok partili döneme geçiş yıllarını kapsayan mikro-tarih ve kültür çalışmalarına örnek mahiyetindedir. Eser, makro planda Osmanlı’dan Cumhuriyet’e geçişi; mikro planda ise Malazgirt ve taşrasındaki idari, siyasi ve sosyo-kültürel yaşantının değişimlerini ortaya koymak çabasındadır. Kitap, Malazgirt’in tarihsel ve ideolojik yönlerine dikkatleri çekerek, Malazgirt’in iktisat ve modernleşme noktalarında yaşadığı yalnızlığa yahut geri kalmışlığa kayıt düşmektedir. Kitabın, sosyal bilimler içerisinde kent/şehir tarihi literatürüne katkı sunması hedeflenmektedir.

Cumhuriyet Döneminde Malazgirt (1923-1960) & Mekân-Toplum-Siyaset-Hafıza PDF İndirme Alanı

Cumhuriyet Döneminde Malazgirt (1923-1960) & Mekân-Toplum-Siyaset-Hafıza Kitabını PDF ve diğer formatlarda indirmek için lütfen dikkatli okuyunuz.
Cumhuriyet Döneminde Malazgirt (1923-1960) & Mekân-Toplum-Siyaset-Hafıza Kitabını İndirebilmek için sadece 90 saniye beklemeniz gerekmektedir.

Ana Kaynak

PDF İndirme Butonu   ePUB İndirme Butonu

Alternatif Kaynak

PDF İndirme Butonu   ePUB İndirme Butonu

İndirme işlemi 3 kere denedikten sonra eğer gerçekleşmiyorsa lütfen durumu anlatan yorum bırakınız.

Yorum yapın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.