Çocuklarımızın Duyguları PDF İndir

Çocuklarımızın Duyguları kitabını PDFOkuindir.com adresinden PDF formatında indirebilirsiniz. Çocuklarımızın Duyguları kitabının yayın dili türkçe olarak basılmıştır. Lütfen online okuyabilmek için PDF dışındaki diğer formatlarıda indirmeyi deneyiniz.

Çocuklarımızın Duyguları PDF Kitap Bilgisi

Çocuklarımızın Duyguları duyguların dünyasını birlikte keşfetmek, anlamak için pratik tavsiyeler, oyunlar ve etkinlikler sunuyor.
 
Küçük çocuğunuz günün bilmem kaçıncı öfke nöbetini geçiriyor. Kendinizi tutamayıp onu azarlıyorsunuz ve o daha da kötüsünü yapıyor. Ergenlik çağındaki kızınız sizi tersliyor sonra odasına kapanıyor. Sizinle bu şekilde konuşmaması gerektiğini söyleyerek ona bağırıyorsunuz ve o da günlerce sizinle konuşmuyor. Peki, ne oldu? Olan şu ki, siz farkına bile varmadan çocuklarınızın duygularına ve kendi duygularınıza tosladınız. Başka bir yolu var mı? Neyse ki var: Dinlemek.

Çocuklarınızın ve sizin içinizde kıpırdayan duyguları dinleyin, onları tanıyın ve kabul edin. Dışarı çıkmalarına izin verin, otomatik düşüncelerinizin farkına varın. Sonra sakince, birlikte bir çözüm bulun. Kolay bir yolculuk mu olacak? Hiç de değil. Ancak bu, şimdiye kadar yaptığınız en yapıcı karar olacaktır.

Fabio Celi’nin on yıllara dayanan mesleki deneyimiyle derlediği hikâyeler ve örneklerle zenginleştirilmiş, Çocuklarımızın Duyguları aydınlatıcı örnekler ve somut araçlar sunan açık ve kolay anlaşılır bir rehber niteliğinde.

Çocuklarımızın Duyguları PDF İndirme Alanı

Çocuklarımızın Duyguları Kitabını PDF ve diğer formatlarda indirmek için lütfen dikkatli okuyunuz.
Çocuklarımızın Duyguları Kitabını İndirebilmek için sadece 90 saniye beklemeniz gerekmektedir.

Ana Kaynak

PDF İndirme Butonu   ePUB İndirme Butonu

Alternatif Kaynak

PDF İndirme Butonu   ePUB İndirme Butonu

İndirme işlemi 3 kere denedikten sonra eğer gerçekleşmiyorsa lütfen durumu anlatan yorum bırakınız.

Yorum yapın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.