Çocuk İstismarı ve Spor PDF İndir

Çocuk İstismarı ve Spor kitabını PDFOkuindir.com adresinden PDF formatında indirebilirsiniz. Çocuk İstismarı ve Spor kitabının yayın dili türkçe olarak basılmıştır. Lütfen online okuyabilmek için PDF dışındaki diğer formatlarıda indirmeyi deneyiniz.

Çocuk İstismarı ve Spor PDF Kitap Bilgisi

Sporun toplumsal boyutunun en önemli bölümlerinden biri de örgütsel yanıdır. Her örgütte görülebilen istismar ve ihmal spor alanında da sıklıkla görülmektedir.  Sporun örgütsel yapısı içinde istismar ve ihmali incelemeden önce konunun tüm boyutları ele alınmaya çalışılmış böylelikle spor boyutu içinde istismar ve ihmalin anlaşılmasının daha uygun olduğundan hareketle kitap kurgulanmıştır.
 
Çocuk, sporun örgütsel yapısı içinde uzun yıllar yer alır. Her biri, masumiyetin en yalın hali olan kar taneleri gibi eşsiz ve benzersiz bu çocuklardan spor örgütü bir kardan adam yaratıp sonra onunla alay etmek, aşağılamak, zalimce davranıp öfkenin hedefi olmasını sağlayıp, ayrımcılık ve istismar etmekten çekinmez. Hatta aileler tarafından çocuğa uygulanan bu davranışlar normalleştirilerek sporun doğasında olduğu düşüncesi ile göz yumulur.
 
Kitabın, istismarın spor boyutunda nasıl yer aldığının anlaşılması,  farkındalık yaratması ve toplumsal bir eylem oluşturması dileğiyle.

Çocuk İstismarı ve Spor PDF İndirme Alanı

Çocuk İstismarı ve Spor Kitabını PDF ve diğer formatlarda indirmek için lütfen dikkatli okuyunuz.
Çocuk İstismarı ve Spor Kitabını İndirebilmek için sadece 90 saniye beklemeniz gerekmektedir.

Ana Kaynak

PDF İndirme Butonu   ePUB İndirme Butonu

Alternatif Kaynak

PDF İndirme Butonu   ePUB İndirme Butonu

İndirme işlemi 3 kere denedikten sonra eğer gerçekleşmiyorsa lütfen durumu anlatan yorum bırakınız.

Yorum yapın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.