Büyük Aşklar / İçimizdeki Şeytan PDF İndir

Büyük Aşklar / İçimizdeki Şeytan kitabını PDFOkuindir.com adresinden PDF formatında indirebilirsiniz. Büyük Aşklar / İçimizdeki Şeytan kitabının yayın dili orjinal dilinde basılmış olabilir. Lütfen online okuyabilmek için PDF dışındaki diğer formatlarıda indirmeyi deneyiniz.

Büyük Aşklar / İçimizdeki Şeytan PDF Kitap Bilgisi

Yirmi yıl gibi kısacık bir ömre iki roman, iki şiir kitabı, bir kısa oyun, ayrıca resim ve şiir eleş­tirileri sığdırmış, Fransız edebiyatının harika çocuğu olarak tanımlanan Raymond Radiguet, yirmili yaşlarında tifoya yakalanarak hayata veda et­miştir. Gözlerini kapamadan az önce, dostu ve edebi hayatının ortağı Cocteau’ya şöyle fısıldar: “Dolaşan bir renk var ortalıkta ve o renkte saklananlar…”

Radiguet’nin en ünlü eseri içimizdeki Şeytan, Birinci Dünya Savaşı sırasında, kendisinden yaşça büyük bir ka­dına tutulan genç bir adamın yaşadığı tutkulu, yasak aşkını, işte bu renkle anlatır. Zira savaşa da, riyakâr toplum kurallarına da karşı gelen, gelip geçen zamana rağmen kucaklanan, edebiyatın en cüretkâr aşk hikâyelerinden biridir bu.

Büyük Aşklar / İçimizdeki Şeytan PDF İndirme Alanı

Büyük Aşklar / İçimizdeki Şeytan Kitabını PDF ve diğer formatlarda indirmek için lütfen dikkatli okuyunuz.
Büyük Aşklar / İçimizdeki Şeytan Kitabını İndirebilmek için sadece 90 saniye beklemeniz gerekmektedir.

Ana Kaynak

PDF İndirme Butonu   ePUB İndirme Butonu

Alternatif Kaynak

PDF İndirme Butonu   ePUB İndirme Butonu

İndirme işlemi 3 kere denedikten sonra eğer gerçekleşmiyorsa lütfen durumu anlatan yorum bırakınız.

Yorum yapın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.