Buda'nın Kalbi & Korkuyu ve Utancı İyileştiren Şefkati Uyandırmak PDF İndir

Buda'nın Kalbi & Korkuyu ve Utancı İyileştiren Şefkati Uyandırmak kitabını PDFOkuindir.com adresinden PDF formatında indirebilirsiniz. Buda'nın Kalbi & Korkuyu ve Utancı İyileştiren Şefkati Uyandırmak kitabının yayın dili türkçe olarak basılmıştır. Lütfen online okuyabilmek için PDF dışındaki diğer formatlarıda indirmeyi deneyiniz.

Buda'nın Kalbi & Korkuyu ve Utancı İyileştiren Şefkati Uyandırmak PDF Kitap Bilgisi

“Bende bir sorun var” cümlesini hayatı boyunca her an içinde taşıyanlar, insanların kendisindeki sorunu görüp ondan kaçacaklarını düşündüğü için yakın ilişkiler kurmakta zorlananlar, içindeki boşluğu bir türlü dolduramadığı için zararlı maddelere ya da daha masum görünen gıdaya karşı bağımlılık geliştirenler ve ömrümü daha nice mesele ile boğuşarak geçirenler, bu kitap sizin yolculuğunuzu kolaylaştırmak ve umudunuzu tazelemek için yazıldı.
 
Buda’nın Kalbi, Dr. Brach’ın danışanları ve Budist öğrenciler ile yaptığı yirmi yıllık çalışmaları sonucunda geliştirdiği ve günlük pratikler de dahil olmak üzere bütünsel bir rehberlik sunan, sizi kendinizle yeniden buluşturacak bir başucu kitabı.
 
2003 Yılında Yayımlanan Spiritüel Kitaplar Arasında En İyisi
Spirituality And Health Dergisi
 
“Buda’nın Kalbi bize, tüm acılarımız, korkularımız ve kaygılarımızla kendimize sarılmamız, anlayış ve şefkat yoluna hafif ama kararlı bir adım atmamız için bir davet.”
Thich Nhat Hanh
 
“Buda’nın Kalbi, değersizliğimiz ve özlemini çektiklerimiz için en etkili ilaç olan bilgece ve şefkat dolu şifayı sunuyor. Nefes alın, yumuşayın ve bırakın bu şefkat dolu öğretiler kalbinize dolsun.”
Jack Kornfield, A Path with Heart ve After the Ecstasy, the Laundry kitaplarının yazarı
 
“Buda’nın Kalbi, gerçek meditasyon pratiğine dair gördüğüm en iyi rehberlerden biri. Tara, bedenimizi, duygularımızı ve tüm insani yanlarımızı göz önünde bulundurarak, bize kökten özgürlüğün temeli olan aydınlanmış aklı ve şefkati gösteriyor.”
Richard Freeman, dünyaca tanınan Ashtanga Yoga hocası
 
“Çoğumuz ıstıraba, bu deneyimden çaresizce kaçmaya veya kaçınmaya çalışarak tepki veriyoruz. Bu devrim niteliğindeki kitap bize, kendimizi ve başkalarını sevgi ve anlayışla kabul etmemize izin veren farklı bir yol sunuyor.”
Dr. G. Alan Marlatt., Director, Washington Üniversitesi Bağımlılık Davranışları Araştırma Merkezi Yöneticisi

Buda'nın Kalbi & Korkuyu ve Utancı İyileştiren Şefkati Uyandırmak PDF İndirme Alanı

Buda'nın Kalbi & Korkuyu ve Utancı İyileştiren Şefkati Uyandırmak Kitabını PDF ve diğer formatlarda indirmek için lütfen dikkatli okuyunuz.
Buda'nın Kalbi & Korkuyu ve Utancı İyileştiren Şefkati Uyandırmak Kitabını İndirebilmek için sadece 90 saniye beklemeniz gerekmektedir.

Ana Kaynak

PDF İndirme Butonu   ePUB İndirme Butonu

Alternatif Kaynak

PDF İndirme Butonu   ePUB İndirme Butonu

İndirme işlemi 3 kere denedikten sonra eğer gerçekleşmiyorsa lütfen durumu anlatan yorum bırakınız.

Yorum yapın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.