Bilinçli Evren & Psişik Fenomenlerin Bilimsel Doğruluğu PDF İndir

Bilinçli Evren & Psişik Fenomenlerin Bilimsel Doğruluğu kitabını PDFOkuindir.com adresinden PDF formatında indirebilirsiniz. Bilinçli Evren & Psişik Fenomenlerin Bilimsel Doğruluğu kitabının yayın dili türkçe olarak basılmıştır. Lütfen online okuyabilmek için PDF dışındaki diğer formatlarıda indirmeyi deneyiniz.

Bilinçli Evren & Psişik Fenomenlerin Bilimsel Doğruluğu PDF Kitap Bilgisi

Parapsikoloji alanında yapılan çalışmalar, sonuçları olumlu olsa bile, halk arasında pek kabul görmez. Genellikle kişisel psişik deneyimler insanlara daha inandırıcı gelir. Parapsikoloji alanında uzman olan Dr. Dean I. Radin, Bilinçli Evren’de psişik araştırmaların çağdaş dönemiyle ilgili deneyleri ele alarak bunun tam aksini kanıtlıyor. Psişik etkiye dair bilimsel vakaların herhangi bir kişinin iddialarına ya da laboratuvar bulgularına değil dünyanın her köşesinden onlarca araştırmacının tekrarlanmış bulgularına dayandığını ifade ediyor ve bu çerçevede telepati, durugörü, psikokinezi, rekognisyon, duyular dışı algılama gibi ruhsal olaylara bilimsel bir açıklık getiriyor.
 
Radin adeta parapsikolojinin Einstein’ı. Dünyanın neden bize anlatıldığından daha olağanüstü olduğunu anlamak için Bilinçli Evren’i okumalısınız.
— Larry Dossey

Bilinçli Evren & Psişik Fenomenlerin Bilimsel Doğruluğu PDF İndirme Alanı

Bilinçli Evren & Psişik Fenomenlerin Bilimsel Doğruluğu Kitabını PDF ve diğer formatlarda indirmek için lütfen dikkatli okuyunuz.
Bilinçli Evren & Psişik Fenomenlerin Bilimsel Doğruluğu Kitabını İndirebilmek için sadece 90 saniye beklemeniz gerekmektedir.

Ana Kaynak

PDF İndirme Butonu   ePUB İndirme Butonu

Alternatif Kaynak

PDF İndirme Butonu   ePUB İndirme Butonu

İndirme işlemi 3 kere denedikten sonra eğer gerçekleşmiyorsa lütfen durumu anlatan yorum bırakınız.

Göz at  Rusça Sözlük & Rusça-Türkçe / Türkçe-Rusça 40.000 Kelime PDF İndir

Yorum yapın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.