Bilge Çocuk Dergisi Sayı:88 Aralık 2023 PDF İndir

Bilge Çocuk Dergisi Sayı:88 Aralık 2023 kitabını PDFOkuindir.com adresinden PDF formatında indirebilirsiniz. Bilge Çocuk Dergisi Sayı:88 Aralık 2023 kitabının yayın dili türkçe olarak basılmıştır. Lütfen online okuyabilmek için PDF dışındaki diğer formatlarıda indirmeyi deneyiniz.

Bilge Çocuk Dergisi Sayı:88 Aralık 2023 PDF Kitap Bilgisi

Bilge Çocuk Aralık Sayısı Bayilerde
 
Yedi yaş ve üzeri çocuklara hitap eden Bilge Çocuk dergisinin 88. sayısı çıktı. Her geçen sayıda çocuklara eğlenerek öğrenme fırsatı sunan dergi, çocukların ve ebeveynlerin yoğun ilgisiyle okuyucu kitlesini genişletmeye devam ediyor.
 
Kapak Konusu: Dünyanın İlginç Müzeleri
 
Derginin bu sayısında müzeleri yakından tanıyoruz. Eski olayları, eserleri, yaşantıları günümüze taşıyan hatta hâlâ canlı kanlı yaşayan mekânlar yani “müzeler” geçmişi bugüne taşıyarak bizi bu heyecana ortak ediyor! O hâlde bu sayımızda müzeleri birlikte keşfedelim, hem de en ilginçlerini!
 
Dolu Dolu İçerik
 
Dünyadan ve uzaydan haberler, teknolojik gelişmeler, kazayağı bitkisinin faydaları, sevdiğiniz eğlenceli çizgi hikaye afacanlar sınıfı, acayip deneyler, gelecek teknoloji, dayım ve ben, deyim ve atasözleri hikayesi, eğlenceli tarih, Peygamber Efendimiz’in (SAV) hayatından örnekler, Hezarfen Ahmet Çelebi’nin hayatı, doğa takvimi ve acayip icatlar dergimizde sizi bekliyor.
 
 
Emeği Geçenler
 
Osman Turhan’ın Genel Yayın yönetmenliğini yaptığı derginin aralık sayısında, Emine Rana Demir, Metin Karakuzu, Hilmi Aygün, Tuğba Coşkuner, İbrahim Tunahan, Alper Zeki, Burhan İstenci, Nazmi Atlas, Bestami Yazgan, Halenur Çalışan, Murat Arif Yazar, Murat Murat, Esma Genç, Salih Bera, Yusuf Pehlivan, Yavuz Girgin, Murat Tanhu, Esra Ogunday Bakır, Nilüfer Taktak, Müslüm Kaplan gibi tecrübeli isimler yer alıyor.
Hafıza Kartları ve Zeka Oyunu!
 
Derginiz Bilge Çocuk, çocuklarımızın oyun sevgisini biliyor ve bu ay etkinliklerin yanı sıra Karıştır Düzenle zekâ oyunu ve hafıza kartları hediye ediyor.

Göz at  221B İki Aylık Polisiye Dergi Sayı: 37 Ekim-Kasım-Aralık 2022 PDF İndir

Bilge Çocuk Dergisi Sayı:88 Aralık 2023 PDF İndirme Alanı

Bilge Çocuk Dergisi Sayı:88 Aralık 2023 Kitabını PDF ve diğer formatlarda indirmek için lütfen dikkatli okuyunuz.
Bilge Çocuk Dergisi Sayı:88 Aralık 2023 Kitabını İndirebilmek için sadece 90 saniye beklemeniz gerekmektedir.

Ana Kaynak

PDF İndirme Butonu   ePUB İndirme Butonu

Alternatif Kaynak

PDF İndirme Butonu   ePUB İndirme Butonu

İndirme işlemi 3 kere denedikten sonra eğer gerçekleşmiyorsa lütfen durumu anlatan yorum bırakınız.

Yorum yapın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.