Beynin Bir Günü & Şafaktan Günbatımına Bilincin Nörobilimi PDF İndir

Beynin Bir Günü & Şafaktan Günbatımına Bilincin Nörobilimi kitabını PDFOkuindir.com adresinden PDF formatında indirebilirsiniz. Beynin Bir Günü & Şafaktan Günbatımına Bilincin Nörobilimi kitabının yayın dili türkçe olarak basılmıştır. Lütfen online okuyabilmek için PDF dışındaki diğer formatlarıda indirmeyi deneyiniz.

Beynin Bir Günü & Şafaktan Günbatımına Bilincin Nörobilimi PDF Kitap Bilgisi

Her birimizin benzersiz, öznel bir iç dünyası vardır ve bu dünyayı doğrudan başkasıyla paylaşamayız. Her bir duygu, düşünce ve hatıra oldukça kişiseldir; beynimizde bir iz bırakır. Peki ama beynimiz bu zengin ve çeşitli bilinç deneyimlerini nasıl oluşturur? Aynı zamanda beyin, insanın en karmaşık organıdır ve basit ya da karmaşık, her gün sayısız görevi başarıyla yerine getirir. Uykudan uyanmak, lezzetli bir yemeğin ya da bir fincan çayın tadını çıkarmak, köpeğimizi yürüyüşe çıkarmak veya rüya görmek gibi günlük hayatımızın rutin olayları gerçekleşirken beynimizde neler olur?
İngiliz nörobilimci Susan Greenfield, bu sorulara yanıt ararken bizi beyinde bir keşfe çıkarıyor. Günün ilk ışıklarından gece yarısına kadar, beynimizin duygusal tepkilerden düşüncelere, kararlardan rüyalara kadar nasıl bir yolculuk yaptığını detaylı bir şekilde anlatıyor. Bir gün içerisinde karşılaştığımız her durumda beynimizin nasıl tepki verdiğini, beynin hangi bölgelerinin aktif hale geldiğini ve bu süreçlerin yaşantımıza nasıl etki ettiğini gösteriyor.

Beynin Bir Günü & Şafaktan Günbatımına Bilincin Nörobilimi PDF İndirme Alanı

Beynin Bir Günü & Şafaktan Günbatımına Bilincin Nörobilimi Kitabını PDF ve diğer formatlarda indirmek için lütfen dikkatli okuyunuz.
Beynin Bir Günü & Şafaktan Günbatımına Bilincin Nörobilimi Kitabını İndirebilmek için sadece 90 saniye beklemeniz gerekmektedir.

Ana Kaynak

PDF İndirme Butonu   ePUB İndirme Butonu

Alternatif Kaynak

PDF İndirme Butonu   ePUB İndirme Butonu

İndirme işlemi 3 kere denedikten sonra eğer gerçekleşmiyorsa lütfen durumu anlatan yorum bırakınız.

Göz at  İslam Fıtri Tabii ve Umumi Bir Dindir PDF İndir

Yorum yapın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.