Athena & Ölümlü Bir Bedenin Ruhundaki Tanrıça PDF İndir

[ad_1]

Athena & Ölümlü Bir Bedenin Ruhundaki Tanrıça kitabını PDFOkuindir.com adresinden PDF formatında indirebilirsiniz. Athena & Ölümlü Bir Bedenin Ruhundaki Tanrıça kitabının yayın dili türkçe olarak basılmıştır. Lütfen online okuyabilmek için PDF dışındaki diğer formatlarıda indirmeyi deneyiniz.

Athena & Ölümlü Bir Bedenin Ruhundaki Tanrıça PDF Kitap Bilgisi

Antik atalarımızın inanışlarını da baz alarak, sloganı “Bir tanrı ölüp, bir tanrı doğmaz” olan Arkeolog D. Demir, bu eserinde hem günümüz inanışlarıyla antik inanışların bağlantılı olabileceğini düşündürmeyi hem de keyif ve sapkınlıklarına düşkünlüğü sebebiyle dünyada düzenin bozularak insanların yozlaşmasına sessiz kalan bazı mitolojik tanrıların alt edilip, bilinen her şeyin değişeceği “kusursuz düzenin” temellerini atmak için Tanrıça Athena ile sürgün prensin mücadelesini anlatıyor.
Aynı zamanda evrenimizdeki kozmik boyutlar ile üstün varlıklar arasındaki hiyerarşinin işlendiği bu fantastik mitoloji romanı, konunun meraklıları ve benzersiz bir kurguyla mitoloji heyecanı tatmak isteyenlerce, bir solukta okunacak nitelikte.       

[ad_2]

Athena & Ölümlü Bir Bedenin Ruhundaki Tanrıça PDF İndirme Alanı

Athena & Ölümlü Bir Bedenin Ruhundaki Tanrıça Kitabını PDF ve diğer formatlarda indirmek için lütfen dikkatli okuyunuz.
Athena & Ölümlü Bir Bedenin Ruhundaki Tanrıça Kitabını İndirebilmek için sadece 90 saniye beklemeniz gerekmektedir.

Ana Kaynak

PDF İndirme Butonu   ePUB İndirme Butonu

Alternatif Kaynak

PDF İndirme Butonu   ePUB İndirme Butonu

İndirme işlemi 3 kere denedikten sonra eğer gerçekleşmiyorsa lütfen durumu anlatan yorum bırakınız.

Yorum yapın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.