Asla Prenses Olamayanlar: Sanayici Babalar ve Kızları PDF İndir

Asla Prenses Olamayanlar: Sanayici Babalar ve Kızları kitabını PDFOkuindir.com adresinden PDF formatında indirebilirsiniz. Asla Prenses Olamayanlar: Sanayici Babalar ve Kızları kitabının yayın dili türkçe olarak basılmıştır. Lütfen online okuyabilmek için PDF dışındaki diğer formatlarıda indirmeyi deneyiniz.

Asla Prenses Olamayanlar: Sanayici Babalar ve Kızları PDF Kitap Bilgisi

İnanılmaz başarılara imza atmış, rol model sanayici kadınlarımızın, kitabımda yer alan hayat ve iş yaşamı hikâyelerinin tüm okuyuculara ilham olacağını düşünüyorum. Okuyucuların bu hikâyelerdeki bir tek cümleden bile ilham alıp bu durumu hayata geçirmesi şüphesiz kitapta yer alan herkesi sonsuz mutlu edecektir. Kitabımı okuyan ve işe yeni başlayan pek çok işkadını, birbirinden başarılı sanayici kadınlarımızın başarı öykülerini okuyarak onlardan ilham alacak, önceki kuşakların tecrübelerinden faydalanacak ve belki de aramızda çok güzel bir network oluşacak. Yola tamamen bu niyetle çıktım. Bu amaç uğruna kitabıma katkı sağlayan, geleceğe ışık tutan, tüm samimiyetleriyle çok değerli paylaşımlarda bulunan ve eninde sonunda asla prenses olamadığımız noktasında kesiştiğimiz tüm değerli kadın sanayicilerimize ayrı ayrı teşekkür ederim.
Elma Yayınevi, Şeyma Ayhan’ın Asla Prenses Olamayanlar kitabıyla buluşuyor okurlarla. Ülkemizdeki kadın sanayicilerimizin yaşam hikâyelerini, karşılaştıkları güçlükleri, başarı ve başarısızlıklarını merak ediyorsanız bu kitap tam size göre. Keyifli okumalar…
 

Asla Prenses Olamayanlar: Sanayici Babalar ve Kızları PDF İndirme Alanı

Asla Prenses Olamayanlar: Sanayici Babalar ve Kızları Kitabını PDF ve diğer formatlarda indirmek için lütfen dikkatli okuyunuz.
Asla Prenses Olamayanlar: Sanayici Babalar ve Kızları Kitabını İndirebilmek için sadece 90 saniye beklemeniz gerekmektedir.

Ana Kaynak

PDF İndirme Butonu   ePUB İndirme Butonu

Alternatif Kaynak

PDF İndirme Butonu   ePUB İndirme Butonu

İndirme işlemi 3 kere denedikten sonra eğer gerçekleşmiyorsa lütfen durumu anlatan yorum bırakınız.

Yorum yapın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.