Aşk ile Anı Seyretmek / Gönül Sadası’ndan Akisler 2 PDF İndir

Aşk ile Anı Seyretmek / Gönül Sadası’ndan Akisler 2 kitabını PDFOkuindir.com adresinden PDF formatında indirebilirsiniz. Aşk ile Anı Seyretmek / Gönül Sadası’ndan Akisler 2 kitabının yayın dili türkçe olarak basılmıştır. Lütfen online okuyabilmek için PDF dışındaki diğer formatlarıda indirmeyi deneyiniz.

Aşk ile Anı Seyretmek / Gönül Sadası’ndan Akisler 2 PDF Kitap Bilgisi

Evden ayrılalı bir hayli vakit geçti, geriye dönmek için çok mu geç oldu? Dönmeye niyet etsek acaba yolu bulabilecek miyiz?
 
“Sakin, mütevekkil ve munis bir inanmışlığın insan yüreğini genişlettiği bir yaşayış ve düşünüş tarzı bu mübarek topraklarda, ne zaman kayıp gidecek olsak elimizden tutuyor. O yüzden, ‘Bizi bize bırakma,’
diye niyaz ediyoruz, ‘Ne olur, tut demeden, tut elimizi.’ Bu sohbetlerde, kaybettiğimiz bir âlemi bugüne ekleyen hatıraların kutsi saati var.”
 
Sadettin Ökten ve Kemal Sayar’ın şiirin kanatlarına tutunarak gerçekleştirdikleri uzun soluklu
sohbetlerinin ikinci cildi olan Aşk ile Ânı Seyretmek, bizleri bir kez daha sevginin, saygının ve bilgeliğin
eşlik ettiği bir yolculuğa çıkarıyor. Hem de tam koronavirüs salgınının dünyayı, insandaki manasız büyüklenmeyi hizaya çektiği, radikal bir belirsizliğin ruhları yaygın bir endişeye düçar ettiği günlerde…
 
Bugün bizim için neyin değerli olduğunu anlama zamanı…
 
Aşk ile Ânı Seyretmek hiç bu kadar anlamlı olmamıştı!

Aşk ile Anı Seyretmek / Gönül Sadası’ndan Akisler 2 PDF İndirme Alanı

Aşk ile Anı Seyretmek / Gönül Sadası’ndan Akisler 2 Kitabını PDF ve diğer formatlarda indirmek için lütfen dikkatli okuyunuz.
Aşk ile Anı Seyretmek / Gönül Sadası’ndan Akisler 2 Kitabını İndirebilmek için sadece 90 saniye beklemeniz gerekmektedir.

Ana Kaynak

PDF İndirme Butonu   ePUB İndirme Butonu

Alternatif Kaynak

PDF İndirme Butonu   ePUB İndirme Butonu

İndirme işlemi 3 kere denedikten sonra eğer gerçekleşmiyorsa lütfen durumu anlatan yorum bırakınız.

Yorum yapın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.