Artistik Cimnastik & Tüm Cimnastik Branşları, Aletler, Yarışma ve Kategoriler PDF İndir

Artistik Cimnastik & Tüm Cimnastik Branşları, Aletler, Yarışma ve Kategoriler kitabını PDFOkuindir.com adresinden PDF formatında indirebilirsiniz. Artistik Cimnastik & Tüm Cimnastik Branşları, Aletler, Yarışma ve Kategoriler kitabının yayın dili türkçe olarak basılmıştır. Lütfen online okuyabilmek için PDF dışındaki diğer formatlarıda indirmeyi deneyiniz.

Artistik Cimnastik & Tüm Cimnastik Branşları, Aletler, Yarışma ve Kategoriler PDF Kitap Bilgisi

Ayrıca cimnastik, hem statik hem de dinamik hareketler sırasında, üst ve alt ekstremitelerde, postüral kontrolü dengeleme ve sürdürme yeteneğini gerektirir. Koreografi, element tablosundaki çok çeşitli yapı gruplarındaki hareketlerden seçilerek farklı düzey, yönlerde çeşitli ritim ve tempoda, dinamik, orijinal hareketler arasında gereksiz durmaların veya elementler öncesinde uzun hazırlayıcı hareketlerin olmadığı düzgün ve akıcı geçişlerin bulunduğu serilerden oluşmalıdır. Cimnastikçi artistik performansında da yaratıcılığını, kendine güvenini, kişisel stili, mükemmel tekniğini ortaya koymalıdır. Denge, yer hareketleri, bireysel ve takım yarışları, asimetrik paralel, atlama beygiri Artistik Cimnastik-kadın branşının olimpik cimnastik kategorileridir.

Artistik Cimnastik & Tüm Cimnastik Branşları, Aletler, Yarışma ve Kategoriler PDF İndirme Alanı

Artistik Cimnastik & Tüm Cimnastik Branşları, Aletler, Yarışma ve Kategoriler Kitabını PDF ve diğer formatlarda indirmek için lütfen dikkatli okuyunuz.
Artistik Cimnastik & Tüm Cimnastik Branşları, Aletler, Yarışma ve Kategoriler Kitabını İndirebilmek için sadece 90 saniye beklemeniz gerekmektedir.

Ana Kaynak

PDF İndirme Butonu   ePUB İndirme Butonu

Alternatif Kaynak

PDF İndirme Butonu   ePUB İndirme Butonu

İndirme işlemi 3 kere denedikten sonra eğer gerçekleşmiyorsa lütfen durumu anlatan yorum bırakınız.

Yorum yapın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.