Arkeolojik Küçük Buluntular / Archaeological Small Artifacts PDF İndir

Arkeolojik Küçük Buluntular / Archaeological Small Artifacts kitabını PDFOkuindir.com adresinden PDF formatında indirebilirsiniz. Arkeolojik Küçük Buluntular / Archaeological Small Artifacts kitabının yayın dili türkçe olarak basılmıştır. Lütfen online okuyabilmek için PDF dışındaki diğer formatlarıda indirmeyi deneyiniz.

Arkeolojik Küçük Buluntular / Archaeological Small Artifacts PDF Kitap Bilgisi

Bu kitapta, arkeolojik kazı ve yüzey araştırmaları sırasında tespit edilen pişmiş toprak, metal, kemik, cam ve taş eserleri konu edinen 26 makale yer almaktadır. Bu kitaba Arkeoloji ve Sanat Tarihi bilim dallarında, alanında uzman, 3 farklı ülkeden ve 16 farklı üniversiteden bilim insanı makaleleriyle katkı sunmuştur. İçeriğinde yer alan birbirinden önemli çalışmaları siz değerli okuyucularımıza sunmanın mutluluğunu yaşıyoruz.
In this book, there are 26 articles about terracotta, metal, bone, glass, and stone artifacts unearthed during archaeological excavations. Scientists from 16 different universities from 3 different countries specializing in the fields of Archeology and Art History contributed to this book with their articles. We are glad to present our book to our dear readers.

Arkeolojik Küçük Buluntular / Archaeological Small Artifacts PDF İndirme Alanı

Arkeolojik Küçük Buluntular / Archaeological Small Artifacts Kitabını PDF ve diğer formatlarda indirmek için lütfen dikkatli okuyunuz.
Arkeolojik Küçük Buluntular / Archaeological Small Artifacts Kitabını İndirebilmek için sadece 90 saniye beklemeniz gerekmektedir.

Ana Kaynak

PDF İndirme Butonu   ePUB İndirme Butonu

Alternatif Kaynak

PDF İndirme Butonu   ePUB İndirme Butonu

İndirme işlemi 3 kere denedikten sonra eğer gerçekleşmiyorsa lütfen durumu anlatan yorum bırakınız.

Yorum yapın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.