Arapçada Zamanlar ve Birleşik Fiiller PDF İndir

Arapçada Zamanlar ve Birleşik Fiiller kitabını PDFOkuindir.com adresinden PDF formatında indirebilirsiniz. Arapçada Zamanlar ve Birleşik Fiiller kitabının yayın dili türkçe olarak basılmıştır. Lütfen online okuyabilmek için PDF dışındaki diğer formatlarıda indirmeyi deneyiniz.

Arapçada Zamanlar ve Birleşik Fiiller PDF Kitap Bilgisi

Açıklama: Arapçadan Türkçeye ve Türkçeden Arapçaya yapılan yazılı metin ve sözlü çevirilerde birçok hata yapıldığını görmekteydik. Bu hataların sebeplerinden birinin de bu dillerdeki zamanları ve birleşik fiilleri iyi bilmemek olduğunu fark ettik. Bunun üzerine bir kitap yazmaya karar verdik. Bu konuyla ilgili daha önce yapılmış çalışmaların çoğunu inceledik. Ancak gördük ki hemen hepsinde ya Türkçeyi iyi bilmemekten ya da modern standart Arapçayı iyi bilmemekten kaynaklı birçok hata var.
Arapçada Zamanlar ve Birleşik Fiiller adlı bu eserde, tüm zamanların ve birleşik fiilerin örnek çekim tablolarını verdik. Birden fazla yardımcı fiil ile yapılabilen çekimlerin çoğunlukla sadece yardımcı fiillerini verip her birinin çekim tablolarını vermeye gerek duymadık. Bu kitapta Türkçedeki tüm zamanların ve birleşik fiillerin Arapçadaki karşılıklarını tanıyacaksınız. Ancak bunları öğrenmek için verilen tabloları esas alarak çok sayıda farklı fiilin çekimini yapmalısınız. Tablolarda verilen formları tam olarak zihninize yerleştirinceye kadar bu alıştırmalara devam etmelisiniz.

Arapçada Zamanlar ve Birleşik Fiiller PDF İndirme Alanı

Arapçada Zamanlar ve Birleşik Fiiller Kitabını PDF ve diğer formatlarda indirmek için lütfen dikkatli okuyunuz.
Arapçada Zamanlar ve Birleşik Fiiller Kitabını İndirebilmek için sadece 90 saniye beklemeniz gerekmektedir.

Ana Kaynak

PDF İndirme Butonu   ePUB İndirme Butonu

Alternatif Kaynak

PDF İndirme Butonu   ePUB İndirme Butonu

İndirme işlemi 3 kere denedikten sonra eğer gerçekleşmiyorsa lütfen durumu anlatan yorum bırakınız.

Yorum yapın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.