Akıl Tutulması PDF İndir

Akıl Tutulması kitabını PDFOkuindir.com adresinden PDF formatında indirebilirsiniz. Akıl Tutulması kitabının yayın dili türkçe olarak basılmıştır. Lütfen online okuyabilmek için PDF dışındaki diğer formatlarıda indirmeyi deneyiniz.

Akıl Tutulması PDF Kitap Bilgisi

CHP milletvekili Birgül Ayman Güler, Akıl Tutulması’nda, hem siyasal çevrelerde hem de bütün toplumda tartışılan görüşlerini savunuyor ve kendisine yöneltilen eleştirileri yanıtlıyor.
Sıkça duyulan ulus, milliyet, ulusal vatandaşlık/anayasal vatandaşlık, etnisite, milliyetlerin özerkliği/bölgesel özerklik gibi kavramlara, sürmekte olan Anayasa tartışmaları bağlamında, herkesin anlayabileceği bir dille açıklık getiren Birgül Ayman Güler, şöyle diyor: ”Ortada ‘faşistlik’ , ‘ırkçılık’, ‘kafatasçılık’la ilgili bir durum yoktur.Ortadaki şey, ‘askeri anayasaya karşı sivil halkın özgür iradesiyle demokratik anayasasını yapması’ vaadinin kocaman bir yalan olduğu gerçeğidir.Yeni Anayasa denilen çalışma, bütün bir ulusun kafasına geçirilen karanlık bir çuvaldan ibarettir.Çünkü işler yetkisiz – sorumsuz kalemlerce, halktan gizli saklı ve hem sandıkta hem TBMM’de edilmiş yeminler çiğnenerek yürütülmektedir.”

Akıl Tutulması PDF İndirme Alanı

Akıl Tutulması Kitabını PDF ve diğer formatlarda indirmek için lütfen dikkatli okuyunuz.
Akıl Tutulması Kitabını İndirebilmek için sadece 90 saniye beklemeniz gerekmektedir.

Ana Kaynak

PDF İndirme Butonu   ePUB İndirme Butonu

Alternatif Kaynak

PDF İndirme Butonu   ePUB İndirme Butonu

İndirme işlemi 3 kere denedikten sonra eğer gerçekleşmiyorsa lütfen durumu anlatan yorum bırakınız.

Yorum yapın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.