9-10-11-12-13 Yaş ve Üstü Çocuklar Için IQ Zeka – Dikkat Geliştiren Akıl Oyunları (3 Kitap) PDF İndir

9-10-11-12-13 Yaş ve Üstü Çocuklar Için IQ Zeka – Dikkat Geliştiren Akıl Oyunları (3 Kitap) kitabını PDFOkuindir.com adresinden PDF formatında indirebilirsiniz. 9-10-11-12-13 Yaş ve Üstü Çocuklar Için IQ Zeka – Dikkat Geliştiren Akıl Oyunları (3 Kitap) kitabının yayın dili türkçe olarak basılmıştır. Lütfen online okuyabilmek için PDF dışındaki diğer formatlarıda indirmeyi deneyiniz.

9-10-11-12-13 Yaş ve Üstü Çocuklar Için IQ Zeka – Dikkat Geliştiren Akıl Oyunları (3 Kitap) PDF Kitap Bilgisi

10-13 Yaş Çocuklar İçin IQ Zeka Geliştiren Oyunlar – 2 Kitap
Çocuklar için çok özel RENKLİ ve en güncel verilerle kurgulanarak hazırlanmıştır. Pedagog ve uzman eğitimcilerin katkılarıyla hazırlanan kitabımız, öncelikle ilkokul üst dönemleri ile ortaokul ilk yılları ve üst sınıflarına yöneliktir. Çocuklarda eğlenerek severek şekilsel, sözel, sayısal algılamayı, problem çözme yeteneğini geliştirmeyi, hızlı düşünmeyi ve uygulamayı hedeflemiştir.
Çocukların sayı, harf, şekil kavramını öğrenirken IQ zekasını geliştirecek ve onlara pozitif katkı sağlayacaktır. 
Oyunlar  çocukların beynini daha aktif hale getirerek mantıklı akıl yürütme becerilerini de keskinleştirecektir. 
Bu kitap; özellikle 9-10-11-12-13 yaş ve üzeri çocuklarda öğretmen, öğrenci ile aile üyelerine de rehberlik edecektir.
Kitabın İçindeki Bazı Akıl Oyunlarını Şöyle Sıralayabiliriz:
Boyamalar
Labirentler
Mantık Oyunları 
Şekil Tamamlama
Kesme-Yapıştırma
Noktaları Birleştirme
Renkli Kare Karalamacalar  
Nesneler Arası Fark Bulma
Zeka Geliştirici Sudoku-Dıamond ve Matematik Oyunları
Sayısal, Sözel, Şekilsel Algılamayı Destekleyici Oyunlar 
Çocuklar İçin Zeka ve Dikkat Geliştiren Kare Karalamacalar – 1 Kitap
Amerika ve Japonya başta olmak üzere gelişmiş ülkelerde büyük başarı kazanan bu oyun türü   çocukların  beynini daha aktif hale getirerek mantıklı akıl yürütme becerilerini keskinleştirecektir. 
   
Kolaydan zora doğru hazırlanan ve bilmecelerle pekiştirilen   renkli karalamacalar , çocuklar çözdükçe kendilerine olan öz güvenlerini artıracak, el – göz koordinasyonunu geliştirecek ve kitap sevgisini de aşılayacaktır. 
  Kitap belli yaş grubu için değil ilkokul, ortaokul ve lise gençlerini dahi kapsayacak şekilde genel olarak tasarlanmıştır. Gerek çocukların eğitimciler gözetiminde   çoklu sınıf odaklı  ortamlarda, gerekse evlerde   aile bireyleri  ile beraber zevkli ve eğitici zaman geçirmelerini sağlayacak şekilde hazırlanmıştır. 
  
Çocuklarda zeka gelişimine doğrudan etki eden bu oyunlar, aynı zamanda   dikkat dağınıklığı  gibi sorunlara da pozitif etki etmekte ve uzmanlarca özellikle tavsiye edilmektedir.

9-10-11-12-13 Yaş ve Üstü Çocuklar Için IQ Zeka – Dikkat Geliştiren Akıl Oyunları (3 Kitap) PDF İndirme Alanı

9-10-11-12-13 Yaş ve Üstü Çocuklar Için IQ Zeka – Dikkat Geliştiren Akıl Oyunları (3 Kitap) Kitabını PDF ve diğer formatlarda indirmek için lütfen dikkatli okuyunuz.
9-10-11-12-13 Yaş ve Üstü Çocuklar Için IQ Zeka – Dikkat Geliştiren Akıl Oyunları (3 Kitap) Kitabını İndirebilmek için sadece 90 saniye beklemeniz gerekmektedir.

Ana Kaynak

PDF İndirme Butonu   ePUB İndirme Butonu

Alternatif Kaynak

PDF İndirme Butonu   ePUB İndirme Butonu

İndirme işlemi 3 kere denedikten sonra eğer gerçekleşmiyorsa lütfen durumu anlatan yorum bırakınız.

Yorum yapın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.