221B İki Aylık Polisiye Dergi Sayı: 26 Mayıs-Haziran 2020 PDF İndir

221B İki Aylık Polisiye Dergi Sayı: 26 Mayıs-Haziran 2020 kitabını PDFOkuindir.com adresinden PDF formatında indirebilirsiniz. 221B İki Aylık Polisiye Dergi Sayı: 26 Mayıs-Haziran 2020 kitabının yayın dili türkçe olarak basılmıştır. Lütfen online okuyabilmek için PDF dışındaki diğer formatlarıda indirmeyi deneyiniz.

221B İki Aylık Polisiye Dergi Sayı: 26 Mayıs-Haziran 2020 PDF Kitap Bilgisi

Türkiye’nin ilk ve tek polisiye kültürü dergisi 221B’nin 26. sayısı raflarda!
 
Geçen yıl kaybettiğimiz, polisiyemizin ustası, Remzi Ünal karakterinin yaratıcısı, 221B’ye ilk sayısından beri emek veren Celil Oker’e adanan yeni sayıda Celil Oker’in tüm romanları, öyküleri ve çalışmaları inceleniyor.
 
Polisiyenin usta isimleri Ömer Türkeş ve Erol Üyepazarcı, Celil Oker’in karakterini, yazarlığını, eserlerindeki arka planı inceledi.
Ebru Açık Tuğruter, Celil Oker’in unutulmaz karakteri Remzi Ünal’ı her yönüyle anlattı: “Temiz Yakalı Dedektif Remzi Ünal”
Fulya Turhan, “Dedektifler Ne Yer, Ne İçer?” köşesinde Remzi Ünal’ın gastronomik terichlerini yazdı.
Armağan Tunaboylu “Öz Erenköy Kitap Kulübü” köşesinde özel bir kurguyla Celil Oker’in Çıplak Ceset romanını inceledi.
Celil Oker’in nefis öyküleriyle henüz tanışmayan okurlar için 221B’nin ilk sayılarında yayımlanan 9 öykü, ilk kez tek sayıda yayımlandı.
 
221B’nin yeni sayısı kapak dosyası dışında da dolu dolu bir içeriğe sahip:
 
Suat Duman, her sayıda polisiye filmleri incelemeye devam ediyor. Yeni yazının konusu Devil’s Knot ve The Verdict filmleri
 
Sevin Okyay, Çağatay Yaşmut’un son romanı Benim Canım Ailem’i değerlendirdi.
 
Melike Yazıcı Çangur, İspanya polisiyesinin detaylarını aktarmaya devam ediyor ve 1910’dan günümüze ulaşan işlenmeyen bir suçun hikayesini anlatıyor. İtalyan polisiyesine dair nefis yazılarına her sayıda yenisini ekleyen Bülent Ayyıldız’ın gündemindeyse Leonardo Sciascia var.
 
“Dedektifler Ne Dinler?” köşesinin yazarı Onur Bayrakçeken, efsanevi karakter Kurt Wallander’ın müzik zevkini anlattı.
 
Çizgiroman inceleme bölümünde Batuhan Cantürk ve Özgür Hünel’in gündemindeyse Batman Öldüren Şaka adlı eser var.
 
Ekran Dedektifi köşesiyle her sayıda polisiye dizileri inceleyen Ezgi Özcan, “İnsan Neden Rakka’ya Gider?” sorusuyla çok konuşulan Kalifad dizisini inceledi.
 
Gerçek suçları ve gerçek seri katilleri inceleyen Ercan Akbay, “Korkunç Koleksiyoncu” adlı yazısıyla ve Gülce Başer, tefrika öyküsü “Bölge Hikayesi”nin yeni bölümüyle, 221B’de.
 
Çaylak Kitap Dedektifleri ise bu sayıda Yaprak Öz’ün romanı Farahnaz’ın Çiçeği’ni tartıştı.
 
221B’nin yeni sayısı raflarda ve online platformlarda!

Göz at  Şeyh ve Arzu PDF İndir

221B İki Aylık Polisiye Dergi Sayı: 26 Mayıs-Haziran 2020 PDF İndirme Alanı

221B İki Aylık Polisiye Dergi Sayı: 26 Mayıs-Haziran 2020 Kitabını PDF ve diğer formatlarda indirmek için lütfen dikkatli okuyunuz.
221B İki Aylık Polisiye Dergi Sayı: 26 Mayıs-Haziran 2020 Kitabını İndirebilmek için sadece 90 saniye beklemeniz gerekmektedir.

Ana Kaynak

PDF İndirme Butonu   ePUB İndirme Butonu

Alternatif Kaynak

PDF İndirme Butonu   ePUB İndirme Butonu

İndirme işlemi 3 kere denedikten sonra eğer gerçekleşmiyorsa lütfen durumu anlatan yorum bırakınız.

Yorum yapın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.