10 Kitap Liseler İçin 100 Temel Eser'in En Seçkinleri PDF İndir

10 Kitap Liseler İçin 100 Temel Eser'in En Seçkinleri kitabını PDFOkuindir.com adresinden PDF formatında indirebilirsiniz. 10 Kitap Liseler İçin 100 Temel Eser'in En Seçkinleri kitabının yayın dili türkçe olarak basılmıştır. Lütfen online okuyabilmek için PDF dışındaki diğer formatlarıda indirmeyi deneyiniz.

10 Kitap Liseler İçin 100 Temel Eser'in En Seçkinleri PDF Kitap Bilgisi

Milli Eğitim Bakanlığı, tüm ilköğretim ve liselerde okuyan öğrenciler için okunması zorunlu 100’er kitaplık bir liste yayınlaşım ve öğretmenlerden bu kitapların öğrencilere tavsiye edilerek okutulmasını istemişti. Öğrencilerni kültür seviyelerini yükseltmek amacıyla okunması istenen bu listede hem ülkemizin hem de dünyanın en seçkin eserleri yer almıştır. Sadece ders kitaplarıyla sınırlı bir eğitim düzeyinin yetersizliğinden hareketle başlatılan bu uygulama, çok sayıda kitabın yeniden basılmasını sağlamış ve okullarda yoğun bir okuma hareketinin başlamasına sebep olmuştur.

1.Gülistan
2.Yunus Emre Divanından Seçmeler
3.Halk Şiirinden seçmeler
4.Kerem ile Aslı
5.Sergüzeşt
6.ağlayanlar
7.Safahattan seçmeler
8.Bize göre
9.Babalar ve Oğullar
10.Kelile ve Dimne

10 Kitap Liseler İçin 100 Temel Eser'in En Seçkinleri PDF İndirme Alanı

10 Kitap Liseler İçin 100 Temel Eser'in En Seçkinleri Kitabını PDF ve diğer formatlarda indirmek için lütfen dikkatli okuyunuz.
10 Kitap Liseler İçin 100 Temel Eser'in En Seçkinleri Kitabını İndirebilmek için sadece 90 saniye beklemeniz gerekmektedir.

Ana Kaynak

PDF İndirme Butonu   ePUB İndirme Butonu

Alternatif Kaynak

PDF İndirme Butonu   ePUB İndirme Butonu

İndirme işlemi 3 kere denedikten sonra eğer gerçekleşmiyorsa lütfen durumu anlatan yorum bırakınız.

Yorum yapın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.