Yedi Deliler PDF İndir

Yedi Deliler kitabını PDFOkuindir.com adresinden PDF formatında indirebilirsiniz. Yedi Deliler kitabının yayın dili türkçe olarak basılmıştır. Lütfen online okuyabilmek için PDF dışındaki diğer formatlarıda indirmeyi deneyiniz.

Yedi Deliler PDF Kitap Bilgisi

“Kimse yazmayı Arlt kadar hak etmemiştir.” Julio Cortázar
 
Kendini mucit diye tanımlayan Remo Erdosain, ruhunu yaşadığı gürültülü ve boğucu şehir Buenos Aires kadar kirli addetmektedir. İç sıkıntısı ve delilik arasında sıkışıp kalmış bu adamın biraz olsun oyalanmak için yapmayacağı şey yoktur: İşverenlerini dolandırır, karısının kuzeni Barsut’u içeren kötücül planlar kurar, deneyimli bir pezevenkten hayat dersleri dinler ve Yıldız Falcısı denen tuhaf mistiğin liderliğinde yeni bir dünya düzeni kurmaya atılır. 
 
1929’da kaleme aldığı bu romanda Arlt; hayalperestler, devrimciler ve komplocu generallerin yer yer absürd maceralarını ele alırken Arjantin’in yirminci yüzyıldaki durumunun bir portresini çizmekle kalmıyor, ülkenin geleceğine ilişkin güçlü tahminlerde de bulunuyor. Modern edebiyatın büyük eserlerinden biri olan ve Julio Cortázar ile Roberto Bolaño’yu etkileyen Yedi Deliler hoyrat, dürüst ve acımasız anlatımıyla okura alışılmışın dışında bir okuma deneyimi sunuyor.

Yedi Deliler PDF İndirme Alanı

Yedi Deliler Kitabını PDF ve diğer formatlarda indirmek için lütfen dikkatli okuyunuz.
Yedi Deliler Kitabını İndirebilmek için sadece 90 saniye beklemeniz gerekmektedir.

Ana Kaynak

PDF İndirme Butonu   ePUB İndirme Butonu

Alternatif Kaynak

PDF İndirme Butonu   ePUB İndirme Butonu

İndirme işlemi 3 kere denedikten sonra eğer gerçekleşmiyorsa lütfen durumu anlatan yorum bırakınız.

Göz at  Çiçeklerin Meryem Anası PDF İndir

Yorum yapın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.