Yardım Sanatını Öğrenme & Temel Yardım Becerileri ve Teknikleri PDF İndir

Yardım Sanatını Öğrenme & Temel Yardım Becerileri ve Teknikleri kitabını PDFOkuindir.com adresinden PDF formatında indirebilirsiniz. Yardım Sanatını Öğrenme & Temel Yardım Becerileri ve Teknikleri kitabının yayın dili türkçe olarak basılmıştır. Lütfen online okuyabilmek için PDF dışındaki diğer formatlarıda indirmeyi deneyiniz.

Yardım Sanatını Öğrenme & Temel Yardım Becerileri ve Teknikleri PDF Kitap Bilgisi

“Bireysel teknikleri ve becerileri öğretmede bu kitabı mükemmel görüyorum. Başlıklar psikolojik danışma öğrencilerinin bilişsel gelişimlerine göre sıralı şekilde oluşturulmuştur. Öğrencilerim bu kitabın cazibesine kapıldılar ve ders dönemi bittikten sonra bile kaynak materyal olarak bakacaklar… Young’ın üslubu öğrencilerin hoşuna gitti. Birçok öğrenci bu kitabın kendilerinin favori kitapları olduğunu ve bu kitabı okumayı bir ‘iş yapmak’ gibi hissetmediklerini söylediler.”
Rochelle Dunn, The Ohio State Üniversitesi
 
“Birçok güçlü yanından dolayı Young’ın kitabını seçtim. En önemli nedeni başlangıç seviyesindeki psikolojik danışmanların gelişimi için uygun ve psikolojik danışmanların ihtiyaçlarına bu seviyede yanıt veriyor olmasıdır. Ayrıca öğrencilerin farklı deneysel ve teorik aktivitelerle gelişmelerine yardımcı oluyor… Şu ana kadar karşılaştığım en öğrenci (ve öğretmen) dostu kitaptır. Öğrenciler kitabın sanki Dr. Young kendileriyle konuşuyormuş ve onca yıllık deneyimini ve erdemini paylaşıyormuş gibi yazılmış olmasından dolayı kitabı sevdiler. Öğrencilere kitabı ne kadar okudukları konusunda her dönem sonunda anket yaparım. Neredeyse tüm öğrenciler kitabı yüzde 90-yüzde100 arasında okuduklarını belirtirler ki bu diğer derslerde okuttuğum farklı kitaplara göre çok daha iyi bir sonuçtur.”
Dr. Dorscine Littles, Oklahoma Üniversitesi
 
“Verilen içerik yeterli, öğrencilerin ve dersin öğretim üyesi olarak benim dikkatimi dinç tutuyor. Buna ilaveten, her içeriğin uzunluğu ve kapsadığı konu bakımından derinliği başlangıç seviyesindeki psikolojik danışma alanı yüksek lisans öğrencilerinin seviyesine uygun. Üstelik, her bölüm sınıfta sıkça kullandığım yararlı egzersizler içeriyor (örneğin; ev ödevleri ve günlük alıştırmalar). Öğrencilerim bu kitabın kendilerinin favori kitabı olduğunu çünkü çok kolay okunup anlaşıldığını söylüyorlar.”
Jennifer M.Johnson, New Orleans Üniversitesi

Yardım Sanatını Öğrenme & Temel Yardım Becerileri ve Teknikleri PDF İndirme Alanı

Yardım Sanatını Öğrenme & Temel Yardım Becerileri ve Teknikleri Kitabını PDF ve diğer formatlarda indirmek için lütfen dikkatli okuyunuz.
Yardım Sanatını Öğrenme & Temel Yardım Becerileri ve Teknikleri Kitabını İndirebilmek için sadece 90 saniye beklemeniz gerekmektedir.

Ana Kaynak

PDF İndirme Butonu   ePUB İndirme Butonu

Alternatif Kaynak

PDF İndirme Butonu   ePUB İndirme Butonu

İndirme işlemi 3 kere denedikten sonra eğer gerçekleşmiyorsa lütfen durumu anlatan yorum bırakınız.

Yorum yapın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.