Yaratılış mi Evrim mi? & Bilim İnsanları Yaratılışçılığı Tartışıyor PDF İndir

Yaratılış mi Evrim mi? & Bilim İnsanları Yaratılışçılığı Tartışıyor kitabını PDFOkuindir.com adresinden PDF formatında indirebilirsiniz. Yaratılış mi Evrim mi? & Bilim İnsanları Yaratılışçılığı Tartışıyor kitabının yayın dili türkçe olarak basılmıştır. Lütfen online okuyabilmek için PDF dışındaki diğer formatlarıda indirmeyi deneyiniz.

Yaratılış mi Evrim mi? & Bilim İnsanları Yaratılışçılığı Tartışıyor PDF Kitap Bilgisi

Bu olağanüstü çalışma, Kevin Padian, John R. Cole ve Wesley Elsberry gibi kendi alanlarının en önemli savunucuları tarafından kaleme alınmış on altı parlak denemeyle, evrim karşıtlığını incelemektedir.
Yaratılışçılığın tarihini gözler önüne seren bu güçlü seçki, evrim karşıtları tarafından kullanılan en yeni taktikleri boşa çıkarmakta, evrim karşıtı itirazlarına dini ve politik temeller bulan bu kişilerin fikirlerini çürütmekte ve okurlara evrim bahsinde bilimsel kanıtlar sunmaktadır.
Evrim kuramının yeni biyokimyasal ve moleküler biyolojik verilerle desteklenmesi yaratılış düşüncesini savunan bilim insanlarını yeni ve inandırıcı kuramlar geliştirmeye yöneltmiştir. Bilim insanlarını artık, “Dünya altı günde yaratıldı” diyerek inandırmak mümkün değil. Akıllı Tasarım düşünürlerine karşı evrim yanlıları bilimsel deliller sunmaktalar. Bu kitap bu delillerin ışığında Evrim ve Akıllı Tasarım düşüncelerinin irdelenmesini sağlamakta; öğrenciler, öğretmenler ve konuya ilgi duyanlar için önemli bir kaynak…
 
“Yaratılışçılık karşıtı alanın en büyük isimleri tarafından yazılmış, ciddi ve kapsamlı denemelerden oluşan bir seçki…”
Publishers Weekly
 
“Yaratılışçılığın yanlışlarını anlamak isteyenler açısından paha biçilmez bir çalışma…”
Glenn Branch, BioScience
 
“Akıllı Tasarım hareketini anlamak isteyenler için faydalı bir kaynak kitap; şiddetle tavsiye edilir.”
Bruce E. Fleury, Choice

Yaratılış mi Evrim mi? & Bilim İnsanları Yaratılışçılığı Tartışıyor PDF İndirme Alanı

Yaratılış mi Evrim mi? & Bilim İnsanları Yaratılışçılığı Tartışıyor Kitabını PDF ve diğer formatlarda indirmek için lütfen dikkatli okuyunuz.
Yaratılış mi Evrim mi? & Bilim İnsanları Yaratılışçılığı Tartışıyor Kitabını İndirebilmek için sadece 90 saniye beklemeniz gerekmektedir.

Ana Kaynak

PDF İndirme Butonu   ePUB İndirme Butonu

Alternatif Kaynak

PDF İndirme Butonu   ePUB İndirme Butonu

İndirme işlemi 3 kere denedikten sonra eğer gerçekleşmiyorsa lütfen durumu anlatan yorum bırakınız.

Yorum yapın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.