Yaklaşan Saat & İnsanlık Tarihi, Mu Atlantis ve Ye'cuc-Me'cuc PDF İndir

Yaklaşan Saat & İnsanlık Tarihi, Mu Atlantis ve Ye'cuc-Me'cuc kitabını PDFOkuindir.com adresinden PDF formatında indirebilirsiniz. Yaklaşan Saat & İnsanlık Tarihi, Mu Atlantis ve Ye'cuc-Me'cuc kitabının yayın dili türkçe olarak basılmıştır. Lütfen online okuyabilmek için PDF dışındaki diğer formatlarıda indirmeyi deneyiniz.

Yaklaşan Saat & İnsanlık Tarihi, Mu Atlantis ve Ye'cuc-Me'cuc PDF Kitap Bilgisi

Nuh tufanından önce de Dünya öyle ifsada uğramış; ademoğulları öyle azgınlaşmış; nesli ve nesebi öyle bozmuştu ki; insanlık tarihi böyle bir olaya bir daha şahit olmayacaktı. İşte bu insanlık tarihinin en ilginç, dramatik ve bir daha şahit olunamayacak olayı; Ye’cuc-Me’cuc’un ortaya çıkması, yeryüzünü baştan başa fesada uğratması olayıdır. Evet, Yüce Rabb’imizin gazabını Dünya üzerine çeken olay budur ve Nuh tufanı bu sebeple dünya insanlığını vurmuştur. Evet, evrensel Nuh tufanını davet eden insanlık tarihinin bu en önemli “azgınlaşma-şeytanlaşma süreci”inin ve “küresel helak”ın, tüm kanıtları bu küçük hacimli kitapta ortaya konmuştur.

Azazel, melek boyutundan düşürülerek iblisleşmiş ve lanetli olarak ademoğullarının peşine düşmüş; Adem’i cennetten kaydırdığı gibi oğullarını da “Hak Yol”dan saptırıp, şeytanlaştırmak için elinden geleni arkasına koymamıştır. Azazel iken kendisine tabi olan cinlerin ileri gelenlerinin ayağını kaydırarak; onları da kendisi gibi şeytanlaştırmıştır. Arkasından da İblis, Allah’a olan teslimiyetlerini bozan bu şeytanlaşmış cinlerini, ademoğlunun kızlarıyla yasak olan ilişkiye teşvik etmiş ve bu “sapkın ilişki”yi böylece başlamıştır.
Sonuç olarak Nuh tufanından önce yeryüzünde bugüne benzer küresel bir hakimiyet kurmuş olan bir toplumun; muhtemelen “Mu-Atlantis”in, “üstün insan”; yani “cin-insan” arzularını yem olarak kullanan İblis, insanlığı Ye’cuc-Me’cuc belasına ve arkasından da Tufan felaketine sürüklemiştir.

Yaklaşan Saat & İnsanlık Tarihi, Mu Atlantis ve Ye'cuc-Me'cuc PDF İndirme Alanı

Yaklaşan Saat & İnsanlık Tarihi, Mu Atlantis ve Ye'cuc-Me'cuc Kitabını PDF ve diğer formatlarda indirmek için lütfen dikkatli okuyunuz.
Yaklaşan Saat & İnsanlık Tarihi, Mu Atlantis ve Ye'cuc-Me'cuc Kitabını İndirebilmek için sadece 90 saniye beklemeniz gerekmektedir.

Göz at  Piyano Albümü Piyano İçin 30 Eser PDF İndir

Ana Kaynak

PDF İndirme Butonu   ePUB İndirme Butonu

Alternatif Kaynak

PDF İndirme Butonu   ePUB İndirme Butonu

İndirme işlemi 3 kere denedikten sonra eğer gerçekleşmiyorsa lütfen durumu anlatan yorum bırakınız.

Yorum yapın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.