Vampir Günlükleri & Kurtuluş Vol.1 Görünmeyen PDF İndir

Vampir Günlükleri & Kurtuluş Vol.1 Görünmeyen kitabını PDFOkuindir.com adresinden PDF formatında indirebilirsiniz. Vampir Günlükleri & Kurtuluş Vol.1 Görünmeyen kitabının yayın dili orjinal dilinde basılmış olabilir. Lütfen online okuyabilmek için PDF dışındaki diğer formatlarıda indirmeyi deneyiniz.

Vampir Günlükleri & Kurtuluş Vol.1 Görünmeyen PDF Kitap Bilgisi

EN BÜYÜK TEHDİT, GÖRÜNMEYENLERDİR…

Görünüşe bakılırsa Elena’yla arkadaşları ilk kez gerçekten huzurlu. Elena ve Stefan, Dalcrest’te kendilerine mutlu bir yuva kurdu. Bütün arkadaşları en az onlar kadar âşık. Damon’ın hayatı bile yoluna girmiş gibi. Avrupa’da anılarını tazelerken, Katherine’le bir kez daha seyahat etmenin coşkusunu yaşıyor. Ancak son zamanlarda Elena’nın Bekçi algıları, onu büyük bir sıkıntı konusunda uyarıyor.

Bu sıkıntı Dalcrest’e ulaştığında, Elena’nın kâbusları gerçek oluyor. Mutlu çift kendisini, hep kıl payı kaçırdıkları yaşlı bir vampirle amansız bir savaşın içinde buluyor. Damon’la Katherine de esrarengiz bir düşmanla karşılaşınca, Elena saldırıların bağlantılı olduğundan şüpheleniyor.

Etraflarındaki tehlike çemberi giderek daralırken, Elena, Stefan ve Damon bildikleri tek yolu kullanarak yaşam savaşı veriyor: Güç birliği. Ama hayatları öyle hassas bir dengede ki, her an, birlikte geçirdikleri son an olabilir…

L. J. Smith

“Vampir Günlükleri” (CW kanalında çok izlenen bir diziye dönüştü), “Gizli Çember” ve “Yasak Oyun”un da içlerinde yer aldığı yirmiyi aşkın çoksatar seri ve romana imza attı. California’da, Point Reyes Milli Parkı yakınlarındaki ufak bir kır evinde yaşıyor. Ağaçlar, hayvanlar, uçsuz bucaksız kumsallar ve gezilmeye değer bir sürü yer… Smith için hayat böyle bir şey! Okuyucularının,

www.ljsmith.com adresli güncel web sitesini ziyaret etmesinden çok hoşlanıyor.

Vampir Günlükleri & Kurtuluş Vol.1 Görünmeyen PDF İndirme Alanı

Vampir Günlükleri & Kurtuluş Vol.1 Görünmeyen Kitabını PDF ve diğer formatlarda indirmek için lütfen dikkatli okuyunuz.
Vampir Günlükleri & Kurtuluş Vol.1 Görünmeyen Kitabını İndirebilmek için sadece 90 saniye beklemeniz gerekmektedir.

Ana Kaynak

PDF İndirme Butonu   ePUB İndirme Butonu

Alternatif Kaynak

PDF İndirme Butonu   ePUB İndirme Butonu

İndirme işlemi 3 kere denedikten sonra eğer gerçekleşmiyorsa lütfen durumu anlatan yorum bırakınız.

Yorum yapın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.