Vahşi Bilinmeyen Tarot PDF İndir

[ad_1]

Vahşi Bilinmeyen Tarot kitabını PDFOkuindir.com adresinden PDF formatında indirebilirsiniz. Vahşi Bilinmeyen Tarot kitabının yayın dili türkçe olarak basılmıştır. Lütfen online okuyabilmek için PDF dışındaki diğer formatlarıda indirmeyi deneyiniz.

Vahşi Bilinmeyen Tarot PDF Kitap Bilgisi

78 Kartlık Deste ve Rehber Kitap
Kim Krans sadece yeni tarot hareketinin öncüsü değil, aynı zamanda yirmi birinci yüzyıl için tarotu yeniden tanımlayan kişidir de. Vahşi Bilinmeyen Tarot, çağımızda arayış içindeki çok sayıda insan için bir tarot destesinden çok daha fazlasıdır; o insanlara sayısız okumaları, dövmeleri ve destedeki sanat çalışmalarını paylaşmaları için ilham vererek tüm dünyada yankı bulan bir rehber oldu. Krans’ın Vahşi Bilinmeyen Tarot destesindeki yetmiş sekiz kartın her biri doğal dünyanın ve hayvan krallığının gizemlerini keşfeden bir sanat çalışmasıdır. Bu az ve öz, minimalist stildeki çizimler ve çarpıcı resimler insanı derin bir tefekküre çağırıyor. Olağanüstü bir kült sanat çalışması olan
Vahşi Bilinmeyen Tarot’un okuyuculara yetmiş sekiz kartı karıştırıp kesmekten, okuma yapma ve yorumlamaya kadar uzanan süreçte yol gösteren resimli bir kitapçığı da mevcuttur.

[ad_2]

Vahşi Bilinmeyen Tarot PDF İndirme Alanı

Vahşi Bilinmeyen Tarot Kitabını PDF ve diğer formatlarda indirmek için lütfen dikkatli okuyunuz.
Vahşi Bilinmeyen Tarot Kitabını İndirebilmek için sadece 90 saniye beklemeniz gerekmektedir.

Ana Kaynak

PDF İndirme Butonu   ePUB İndirme Butonu

Alternatif Kaynak

PDF İndirme Butonu   ePUB İndirme Butonu

İndirme işlemi 3 kere denedikten sonra eğer gerçekleşmiyorsa lütfen durumu anlatan yorum bırakınız.

Yorum yapın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.